Zatočte s kŕčovými žilami

de o takzvané varixy. Je to cievne ochorenie, ktoré môže a nemusí bolieť. Avšak pohľad na také nohy nie je práve dvakrát sexi. 

Práve príťažlivosť a vonkajšej vzhľad je väčšinou tým impulzom, ktorý dovedie ženy k doktorom, a chcú tento problém riešiť. 

Ako sa to prejavuje? 

Pohltí vás nepríjemný pocit a nohy začnú pomaličky bolieť a opúchať. Ďalšie prejavy môžu byť pocity veľmi ťažkých nôh a ich nadmerná únava. 

Kŕčové žily však dokážu byť I nebezpečné. Z nevinnej únavy a ťažkého pocitu sa môžu vykľuť až vredy predkolenia alebo dokonca žilová trombóza. To už bohužiaľ taká sranda nie je. 

Ako sa im teda brániť? 

Každá žena by sa mala mať rada taká aká je. To je kľúč k spokojnému životu. Predsa len šťastná a sebavedomá žena je sexi žena. 

Ovšem ak trpíte nadváhou a začínate mať problémy s kŕčovými žilami je naozaj načase premýšľať o tom, ako schudnúť. Uľavíte tým Aj vašim kĺbom. 

Pohyb je potrebné prispôsobiť Aj vášmu veku samozrejme. Ideálne preto je napríklad 

  • Rýchlachôdza 
  • plávanie
  • behanie
  • Rotoped čijazdana bicykli v teréne 
  • Vodný aerobik
  • Chodenies paličkami po kopcoch a teréne 

Ešte než sa pustíte do bezhlavého športovanie, treba mať správnu obuv, aby nedochádzalo k zraneniu, vyvrtnutie nohy či zlomenie členku. 

A je to tu! Dámy, vy, ktorých milujete vysoké podpätky, máme pre vás zlú správu. Kým to ide, cítite sa dobre a sexy. Avšak, o tento trend si v určitom veku vyberie svoju daň a to najmä v podobe kŕčových žíl. 

Keď podpätky tak maximálnu 5 tich centimetrové. 

Oblečenie by nikdy nikde nemalo škrtiť a to najmä na nohaviciach. Vyhnite sa upnutým nohaviciam a príliš tesným legínam. 

Dobré je potrebné zakúpiť a používať kompresné pančuchy. 

Upozornenie: 

Ak sa chcete vyhnúť nutné operáciu, potom je treba uvažovať Aj o zmene jedálnička a vynechať tučné a mastné jedlá, ktoré vám zhoršujú priechodnosť ciev.