Veľké vrecká sú veľkým hitom

Tento rok módy sa nesie v znamení extravagancie a retro štýlu. Retro štýl a extravagantné kúsky sa objavili nielen v dámskom módnom svete, ale aj v tom pánskom. Ženy tento rok zažiari v lesklých, štýlových kúskoch, páni sa zamilujú nielen do predtým veľmi populárnych obličiek, ale tiež si zamilujú nohavice či bundy s obrovskými vreckami či roláky. Avšak to nebude ani zďaleka všetko, čo móda tento rok prinesie.

Keď nohavice, tak s poriadnymi vreckami

Ako sme spomenuli, v pánskom svete to bude hlavne o veľkých, poriadnych vreckách nielen u nohavíc, ale aj u búnd či mikín. Je to taky istý retro comeback, veď obrovské vrecká mal aj známy, kreslený Krtko, ktorého si pamätáme z detstva. Kto by to bol čakal, že sa módny svet bude inšpirovať práve touto drobnou, kreslenou postavičkou!

Je skvelé, že veľké vrecká budú nielen u nohavíc, ale aj spomínaných búnd či mikín. Páni ocenia praktickosť, dajú do nich skutočne čokoľvek.

Roláky nevyjdú z módy

Počas vlaňajšej zimy sme mohli zaregistrovať hromadu kúskov s rolákom. Do dámskeho sveta prenikli hlavne svetre s rolákom, do pánskeho prenikli zase klasické roláky, ktoré muži začali nosiť nielen s džínsy, ale aj sa vkusnými nohavicami. Tento rok budú v móde nielen roláky, ale všetky kúsky až ku krku. Je teda jedno, či svoj krk zahalíte pomocou roláku alebo pomocou šatky, všetko ku krku sa počíta.

Plasty zamierili aj do pánskeho sveta módy

O čase plastové ste iste už počuli. Hovoríme o súčasnom módnom svete, v ktorom hrajú hlavnú rolu práve plasty. Zatiaľ prenikli len do dámskeho sveta, ale onedlho preniknú aj do pánskeho módneho sveta, kde zaujmú hlavne s elegantnými a krapet extravagantnými pláštenku, ktoré využijete počas celého roka. Pláštenky už dávno nie sú len praktické, ale tento rok budú aj štýlové. Vybrať si budete môcť pláštenku s kapucňou alebo bez, s šnúrkou alebo bez.