Aké farby patrí v lete na nechty aj na pery?

K letu patria farby, a to nielen v šatníku, ale aj na nechtoch a na perách. Kým zimné mesiace sa nesú skôr v tmavom duchu a vedú odtiene, ako je bordovej alebo khaki zelená, v lete sa nebojte farbičiek, ktoré vás urobia neprehliadnuteľnou. Tento rok v lete sa oplatí mať zladené nechty sa pery. V minulosti síce platilo, že by mala byť kabelka v jednom odtieni s topánkami, teraz však je móda inde a moderné je mať zladené práve nechty a pery. Ponúka sa však otázka, akú farbu majú pery i nechty mať.

Ak ste milovníkom módy a všetkého moderného, ​​iste už pery s nechtami zladené máte. A ak ste sa o tomto trende dozvedeli až teraz, prezradíme vám, aké farby sú tento rok v lete in a aké farby z vás tak urobia absolútne neodolateľnú bytosť.

Nestarnúci červená

Žiadna tmavo červená, červená alebo bordová – krásne výrazne červená farba je tohtoročným letným hitom. O červenej farbe sa dá povedať, že je naozaj nestarnúci a že pristane každej žene. A čo vy? Zamilujete sa do nej taky? Voľte odtieň treba čerešňový, nebojte sa ani ľahko naružovelého odtieňa. Pery a nechty, ktoré budete mať červené, pokojne zlaďte aj s červenou kabelkou, ktorá spestrí inak všedný neutrálne sfarbený look.

Nude pre milovníkov neutrality

Ak nie ste milovníkom výrazných, krikľavých farieb, potom siahnite po odtieni nude. Jedná sa inými slovami o telovú farbičku, ktorá je in predovšetkým v sezóne svadieb – čo je zrovna teraz! Je neutrálny, nevýrazná, napriek tomu elegantný. Nepúta zbytočne veľkú pozornosť, napriek tomu je to osvedčená klasika, ktorú si zamilujete.

Zažiarte s fialovou

Ako sme spomenuli, leto sa nesie každým rokom v znamení farieb. Preto neváhajte a kúpte si do svojej zbierky aj fialovú farbičku! Fialová patrí ako na nechty, tak nie pery – vôbec sa toho nebojte. Pokojne si fialovú dajte aj na riasené, avšak pamätajte, že stačí len ľahká, jemná farba.