Vaňové zásteny Radaway

Klasická vaňa vám už nestačí a prajete si do svojej kúpeľne umiestniť navyše sprchovací kút, ale ten už sa vám tam nezmestí? V tom prípade pre vás máme skvelé riešenie, ktorým sú vaňové zásteny od značky Radaway.

Prečo si vybrať vaňovú zástenu

Vaňovú zástenu volíme vtedy, ak už nám rozmer kúpeľne neumožňuje inštalovať sprchovací kút za predpokladu, že už vlastníme vaňu. Zástena nám umožní sprchovanie priamo vo vani so zamedzením striekanie vody mimo oblasti vane. Je to ideálne riešenie, ktoré ušetria miesto a vyjde finančne lepšie ako zariaďovaní klasického sprchovacieho kúta.

Akú zástenu zvoliť

Na trhu jsouvany rôznych rozmerov a predovšetkým tvarov, pokiaľ teda vlastníte vaňu, ktorá má netypicky zaoblený tvar, pravdepodobne sa budete musieť zamerať na výber zásteny od rovnakého výrobcu, ktorý vám bude garantovať vzájomnú kompatibilitu s oboma výrobkami. Pokiaľ ale vlastníte vaňu klasickú obdĺžnikovú, môžete na ňu nainštalovať akúkoľvek rovno zástenu. Dôležité je pri výbere zvoliť správnu šírku také zásteny.

varianty zásten

Na vaňu môžete inštalovať buď klasickou pevnou zástenu, ktorá neumožňuje otváranie, alebo zásteny, ktoré majú rôzne odlišné prevedenie pohyblivosti napríklad skladacie, pneumatické a pod.

 materiál zásten

K výrobe vaňových zásten Radaway sa používa bezpečnostné tvrdené sklo o rôznych hrúbkach. Farba profilu je vyrábaná v chrómovom alebo čiernom prevedení.

sklo

Vaňové zásteny Radaway sú vyrábané zo skla, ktoré obsahuje ochranný povrch, ktorý uľahčuje čistenie sprchovej zásteny. Pomocou hydrofóbnym vlastnostiam náteru sa kvapky vody neudrží na povrchu skla a stečú. Vďaka tejto ochrane voda nezanecháva na skle žiadne stopy.