Úzke svadobné šaty s vlečkou – práve s nimi očaríte

Na svoj svadobný deň sa teší samozrejme každá žena. Je to totiž deň, kedy len ony budú hlavnou postavou celého dňa a kedy budú práve ony stredom pozornosti. Budú žať hromady obdivu a budú sa môcť nechať hýčkať nielen celý deň, ale celú predsvadobné dobu. Najviac sa však ženy teší na to, že budú vyzerať ako princezné, čo je ich sen od útleho raného veku. Výber svadobných šiat je pre nich veľmi príjemný, napriek tomu je tiež veľmi ťažký, ak si so sebou nevezmú poradkyňu, vďaka ktorej si zvolí samozrejme tie najlepšie a najlepšie padnúce. Kamarátka ako poradkyňa je vážne dobrá, pretože sa tak spoločne môžete pozrieť na aktuálne trendy v tejto oblasti. Áno, aj svadobné šaty majú svoje trendy, ktoré sú v danej chvíli moderné. 

V súčasnej dobe sú unikátne najmä krátke šaty, ktoré sú dlhé zhruba ku kolenám či mierne nad kolená. Je to dôkaz inakosti, pretože klasické dlhé šaty, ktoré sú veľmi našuchorené, sa stali akousi tradíciou, ktorá nie pre každého môže byť atraktívna voľba. Krátke šaty sú teda iné, napriek tomu sú veľmi štýlové. Keď mu však predsa len túžite po dlhom prevedení šiat, siahnite po úzkom strihu s dlhou vlečkou. Ak vás vlečka neláka, úzke šaty s vyšším rozparkom – to je to pravé. 

Tieto šaty nie sú pre každú nevestu! 

Samozrejme je nutné podotknúť, že takéto šaty nie sú pre každú nevestu. Úzke šaty s vlečkou sú krásne na vysokých postavách so štíhlou líniou. Vďaka tomu, že sú šaty veľmi úzke, môže sa zvoliť trochu bujnejší závoj, ktorý urobí z nevesty neprehliadnuteľnou ženu v miestnosti. Pre ženy s pevnejšou postavou sa odporúčajú šaty stiahnuté na prsiach a s bujnejší vlečkou. Bolérka sa k šatám, či už je to akýkoľvek strih, nehodí, preto je vynechajte a k šatám je rozhodne nekombinujte. Topánky voľte predovšetkým pohodlné a tiež v závislosti na šatách – na tom, aký máte strih a dĺžku, to je zásadný.