Ako byť zaručene sexy?

Zdá sa vám váš sexuálny život trochu nudný? Nepripadáte si už ani trochu sexi? Košieľky a korzet už nespĺňajú ten náboj ako kedysi? Treba vyskúšať starý dobrý podväzkový pás! 

Podväzkové pásy sú skvelé v tom, že nepodliehajú módnym trendom. Báječné na nich je to, že vyčarí z každej ženy sexi dračicu a nemusíte mať práve miery modelky. Vďaka podväzkom budete mať zaručene väčšie sebavedomie a budete sa cítiť žiadaná. 

Dnes si tieto pásy môžete kúpiť z čipky alebo saténu, ale nie vždy tomu bolo takto. Kedysi sa pásy používali hlavne z praktického hľadiska a to na držanie pančúch. Používala sa obyčajná látka. 

Výber podľa postavy 

Aby podväzky plnili svoj účel, je potrebné si dobre vybrať. K tomu nám pomôžu odborníčka v obchodoch so spodnou bielizňou. 

Napríklad ak máte štíhle nohy, môžete si dovoliť pančucháče končiace tesne podsádkou kostí. Ak máte nohy silnejšie, je potrebné zvoliť pančucháče krátke špeciálne k podväzkovému pásu. 

Ak máte väčšie bruško, tiež to nie je dôvod na nenosenie pásu. Stačí len vybrať ten širší. Bruško sa schová a tiež nahradí sťahovacie bielizeň. Tiež je to trik pre zamaskovanie širších bokov. 

osudová chyba 

S nadsádzkou môžeme povedať, že je osudovou chybou dať si nohavičky pod podväzkový pás. Vzhľadom k praktickosti je logické oblečú skôr podväzkový pás a až potom nohavičky. Predsa len zvesenia pásu a potom až nohavičiek by vás na toalete zdržalo viac ako treba. 

starostlivosť 

Aby vám podväzkový pás vydržal čo najdlhšie, je potrebné prať ho v chladnejšej vode. Najlepšie je ručné pranie. Pokiaľ vás ale tlačí čas, a zvolíte pranie v práčke, použite vrecúško na jemnú bielizeň a najšetrnejší program vašej práčky.