Najdrahšie pánske tenisky. Ich ceny vás prekvapí

Človek si vo svojom živote šetrí na rôzne veci. Niektorí si šetrí na krásny dom, iní na automobil a iní si šetrí preto, aby si jedného dňa mohli kúpiť jeden z najdrahších kúskov na svete. Zatiaľ čo ženy si šetrí na drahé kabelky, páni si šetrí na niečo úplne iné, a síce na drahé pánske tenisky. V súčasnej dobe existuje zoznam najdrahších pánskych tenisiek. Ľudia by si mohli povedať, že je to ako sa zoznamom najdrahších dámskych tenisiek, čiže že hodnoty tenisiek siahajú ako u kabeliek do miliónov dolárov. Lenže u tenisiek to nie je tak zdrvujúca, ceny sú v hodnote niekoľkých tisíc, teda si ich po krátkom vyšetrovaní môžete kúpiť aj vy. 

Pokiaľ ste milovníkom topánok a chcete mať vo svojom botníku tenisky, ktoré len tak na niekom neuvidíte, vyberte si zo zoznamu tých najdrahších pánskych tenisiek. Uvidíte, ktoré vám padnú do oka tak veľmi, že sa odhodláte kvôli nim šetriť. 

Adidas Yeezy Boost 350 Pirate Black 

Tenisky od značky Adidas nazvanej „Pirate Black“ na prvý ophled nevyzerajú tak, že stojí päťtisíc korún. Vyzerajú úplne obyčajne, avšak jedná sa o re-edície pirátske čierne. Od svojej pôvodnej verzie sú trochu odlišné, sú však veľmi pohodlné. Nie je ich málo, ale nie je ich ani veľmi. Preto ak ste si istí, že do nich chcete investovať, neváhajte ani minútu. 

Adidas Yeezy Boost 750 Glow in the Dark 

Ak zostaneme pri tenisiek Adidas, mali by sme spomenúť tenisky nazvanej „Glow in the Dark“. Jedná sa o tenisky, ktoré nosia najmä najslávnejšia rapperi alebo bohatí chlapci. Stojí však skoro deväťtisíc korún, teda je otázka, či takú sumu za topánky naozaj chcete dať. Ak nie, radšej ich prenechajte tým bláznom, ktorí za také topánky peniaze obetovať budú. 

Air Jordan 1 SATIN 

Okolo štyroch a pol tisíc – to je cena, ktorú zaplatíte za tenisky Satin, ktorých je len 501 párov. Ak sa ich budete snažiť uloviť takzvane z druhej ruky, ani v tomto prípade nepochodíte. O ich hodnote vie každý.