Už ste si kúpili kabát pre tento rok?

Kabáty sú neoddeliteľnou súčasťou jesene a tiež zimy. Každá žena je si však vedomá toho, že sa trendy v oblasti kabátov mení každým dňom, respektíve každým rokom. Každý rok sa tak musí kúpiť kabát nový, ktorým sa oslní širšie aj rozsiahlejšie publikum. Otázkou je, aké kabáty sú in tento rok?

Ako už bolo spomenuté, kabáty sa bezpochyby spája s jeseňou a tiež sa zimou. A aj keď si to málokto uvedomuje, aj kabát podlieha módnym trendom. Ak chcete byť každým rokom štýlová, nestávkujte na jeden nadčasový kabát, ale kúpte si každý rok to, čo udáva móda. A s tohtoročným výberom vám poradíme.

O tohtoročnom jesene a zime možno povedať, že sa nesie v znamení maxi dlhých dĺžok. Kabát si teda môžete zaobstarať aj taký, ktorý bude siahať až na zem. Nebojte sa však ani plyšových kabátikov, ktoré sa taktiež označujú za hit tohtoročnej sezóny. Plyšové kabátiky sa však objavili medzi ľuďmi už v minulom roku, tento rok sa napodiv drží v top päťke.

Stavte na prešívané modely

Neurobíte chybu, keď stavíte na prešívané modely. Tie sa do obchodov dostali naozaj vo veľkom, preto sa ich nebojte. Rovnako tak sa nebojte ani vzorovaných kúskov, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Čo sa vrátilo z dôb dávno minulých je vzor kohútie stopy, okrem kohútie stopy sú in aj kockované kabáty.

Dvojradové zapínanie je taktiež opäť in

Na čo by sme nemali zabudnúť, sú kabáty s dvojradovým zapínaním. V tých tento rok naozaj zažiarime, preto sa ich nebojte. Jedná sa o elegantný typ zapínania, ktorý však možno doplniť aj obyčajnými teniskami, nielen čižmami na vyššom podpätku.

Okrem spomínaných kabátov sa nebojte staviť na minuloročnú klasiku, ktorou bol kabát rovného strihu s väčším výstrihom. Výstrih je možné vyplniť šálom alebo šatkou, ktorý vás ochráni pred chladnejšom vetríkom a prvými mrazíkmi.

Po akom kabátu siahnete tento rok vy? Alebo už svojho favorita máte v šatníkovej skrini?