Šaty patří i k podzimu

Leto už nám síce skončilo, ale to nie je dôvodom, prečo by sme nemali obliekať šaty. Šaty sa skvele hodí ku každej žene. Preto sa ich ani v pochmúrnom počasí nevzdávajte. Treba šaty prispôsobiť ročnému obdobiu a môžete vyraziť dobývať jesenné ulice svojím šarmom a eleganciou. Po akých je potrebné sa rozhliadnuť a kúpiť do vášho šatníka?

Materiál je dôležitý

Je logické, že materiál šiat nemôže byť úplne rovnaký, ako tomu je v lete. V lete vyžadujeme ten najľahší a nejprodyšnější materiál. V jesennom čase je potrebné siahnuť po niečom teplejšom, čo nás zahreje. Preto je veľmi vhodný úpletový materiál. Ten zaručene zahreje a hodí sa k ostatným častiam oblečenia, ako je kabát či svetrík.

Šaty voľte jednoduché, aby bolo jednoduché ich kombinovať s rôznymi doplnkami, a vy si u nich nebudete lámať hlavu, či sa k týmto šatám hodí či naopak. Ak zvolíte sivé alebo čierne vaše možnosti kombinácií sú snáď nekonečné. Pri iných farieb je potrebné si strážiť farebné kombinácie.

Čo k nim?

Zahoďte nudné telové silonky. Tento rok letí teplejšie pančucháče, ktoré majú rôzne vzory a veľké množstvo farieb. Vďaka im budú vaše šaty pôsobiť vždy inak.

Tiež skvele k šatám vyzerajú rôzne šály a šatky, ktoré môžu ladiť s vašimi farebnými pančuchy.

K šatám sa hodia ako inak než elegantný kabát. Ten by váš šatník zaručene nemal postrádať. Tiež sa k šatám môže obliecť kožená bunda, ktoré je tento rok veľmi žiadaná. U kožené bundy sa tiež nemusíte báť farieb. Dajte si ale pozor, nech to v celkovom dojme s tou farebnosťou nepreženiete.