Denimová mánia pokračuje. Aké denimové šaty mať?

Zaujímate sa o svet módy? Potom určite viete, že dnes sa nosia najmä denim. Do sveta módy prišla doslova denimová mánia, ktorá nadchla úplne každého. Ak by sme mali spomenúť niekoľko konkrétnych kúskov, ktoré by vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať a ktoré sú z denimu vyrobené, nemali by ste chýbať najmä denimové košele, klasické džínsy a samozrejme denimové šaty. A práve denimové šaty, to je to, čo vám nielen na jeseň dotvorí šatník.

Aj keď si mnohí ľudia myslia, že na jeseň sa šaty nenosí, tento rok sa pletú. Práve tento rok sa totiž šaty nosia, a to hojne. Ak zvažujete, aké šaty si zaobstarať, odporúčame siahnuť práve po zmieňovaných denimových modeloch. Denimové šaty sa hodia perfektne do každej sezóny, nevynosíte je len na jeseň, keď na ne narazíte skutočne na každom rohu.

O džínsovine, respektíve o denimu sa tvrdí, že je úplne nesmrteľný. Ako sme spomenuli, existuje niekoľko denimových kúskov, ktoré musia byť súčasťou dámskeho šatníka. Ak by sme sa pozastavili nad spomínanými šaty, prezraďme si, aké konkrétne kúsky sú najvyhľadávanejšie.

Denimové šaty s opaskom a výraznými vreckami

Denimových šiat je dnes k dostaniu veľa. K najvyhľadávanejším patrí rozhodne denimové šaty s opaskom, ktoré majú veľmi výrazní vrecká. Samozrejme modrá farba je u týchto šiat samozrejmosťou, denim modrý skrátka je. Ak ale nie ste zástancom modrého denimu, zvážte hnedý denim.

Trúfnete si na upnutejšie modely?

Ak sa vám nezdajú denimové šaty s opaskom alebo výraznými vreckami, staviť môžete na upnutejšie modely. Upnutejšie modely sú často spestrené zipsom alebo výrazným zapínaním, ostatne to len dodáva na žhavosti šiat.

áčková klasika

Denimové šaty nájdete aj v krásnom áčkovom strihu. Áčkový strih je známy tým, že pekne zamaskuje nedokonalosti a zakryje najmä zadoček a stehná.