Ako si ubrať pár rokov

Kto by nechcel vyzerať o pár rokov mladšie? Nepoznám nikoho takého. Ak chceme vyzerať dobre aj za pár rokov, je treba o svoju pokožku dobre starať už od svojej mladosti. Ak ste o seba nestarala, nikdy nie je neskoro začať. Na zdravý životný štýl a starostlivosť o svoju osobu nie je nikdy neskoro. A čo si budeme nahovárať, lepšie začať neskoro ako nikdy.

Neváhajte zaradiť do svojho života správny pitný režim a prísun vitamínov.

Dáme vám pár estetických typov, ako si ubrať pár rokov jednoduchým líčením.

Make-up

Tvár je ako maliarske plátno. Treba si ju dobre pripraviť. Preto dbajte na dôkladné odličovanie a pravidelné čistenie. Pleť treba hydratovať. Než nanesiete make-up vždy použite podkladový krém. Ten zaistí vyplnenie vzniknutých vrások. Potom ako nanesiete make-up vrásky sa stanú takmer neviditeľné.

Pri nanášaní make-upu používajte štetec. Vďaka nemu použijete oveľa menej líčidlá, než by ste naniesla rukou alebo hubkou. Ak budete mať na tvári veľkú vrstvu make-upu budete pôsobiť omnoho staršie.

Oči

Zamerajte sa aj na správne líčenie očí. Predsa len všetci vieme, že s vekom nám očné viečka klesajú. Preto používajte iba tenkú linku. Môžete použiť svetlé tiene, ktoré vám oko rozžiari a zväčší. Tiež je potrebné dbať o svoje obočie. S vekom nám obočia vypadáva a tiež svetlá. To je dôvod, prečo je potrebné si ho poctivo domaľovávať. Treba ale myslieť na to, že moc výrazné obočie môže byť na škodu. Preto všetko s mierou.

Pery

Každá dáma by mala mať namaľované aj pery. Pozor si dajte na rozmazanú rúž. Aby sa vám toto nestávalo, používajte kontúru na pery. Tá by mala byť úplne rovnakej farby ako rúž.