Umelé kožušiny stopercentne zahrejú

Ako každú zimu sa aj teraz stále zháňame po módnom kabáte, v ktorom nám nielen bude teplo, ale aj v ktorom budeme „in“. Medzi najpopulárnejšie rozhodne patrí kabáty z vlny s klopy alebo kabáty s rovným strihom. Veľakrát sa tiež v obchodoch stretávame (dalo by sa povedať, že čím ďalej častejšie) so širokou škálou kožušinových kabátov. Tie tento rok opäť vedú, čo sa týka módnych trendov. Väčšina žien k nim má značný odpor, a to preto, že nemajú v úmysle nosiť či kúpi podporovať zabitá zvieratá. Pravé kožušiny sa ale už nenosí, „in“ sú práve tie umelé. 

S takými kožuchy zaujmete kdekoľvek, navyše budete zaručene v teple. Keďže sa jedná o nadčasový kúsok, pokojne si ho uschovajte do svojho šatníka opäť pre budúci rok. Jediným problémom, ktorý sa často vyskytuje, je ten, že veľké percento žien ho nevie nosiť. Tip pre ženy: jediné, čo si kabát vyžaduje, sú farby. 

V rôznych farebných kombináciách 

Už samotný kabát nájdete v toľkých farbách! V jedinej predajni ho nájdete v zelenom, čiernom, bielom aj červenom odtieni. Často ešte v rôznom strihu alebo v kombinácii s iným materiálom. Preto je skoro nepochopiteľné, prečo na niektorých dámach vyzerá tak nudne. Možno ho len naozaj nedokážu zladiť. Najlepšie sa hodí k formálnym veciam, napríklad do kancelárie. Keďže sa jedná o objemný kabát, je potrebné k nemu nosiť aspoň nizučké podpätok. Musíte dosiahnuť štíhlosti postavy, nie bacuľaté guličky. Navyše nás tento kúsok naučia sa rovnať. Zhrbeným dámam totiž naozaj nepristanú. 

Pretože je kožušinový kúsok tiež retro kúskom (vrátil sa zase do kurzu, rovnako ako zvonové nohavice alebo šnurovania u topánok či topov), kombinujte ho s rovnakým štýlom. Voľte napríklad vzorované košele alebo retro obuv. Čo ku kabátu rozhodne nenoste a radšej si to odpustite, sú rovnako kožušinové čiapky. Všetkého veľa škodí – ani u módy to neplatí inak.