Sexy cez celú zimu: Kozačky nad kolená a krátka sukňa

Tohtoročná zima nám dopraje dostatok príležitostí k noseniu zimných čižiem. Pre ženy je to skvelá príležitosť, ako zdôrazniť svoju ženskosť. V prípade, že sa čižmy šikovne skombinujú s oblečením, pôsobí veľmi sexy. Dokážu výborne zdôrazniť tvar ženských nôh. Väčšina žien sa snaží svoje nohy zoštíhliť a zúžiť a vhodná voľba čižiem to dokáže lepšie ako čokoľvek iné. Kozačky nad kolená sú tento rok in. 

Model pre ženy s dlhými nohami 

Veľmi efektne vyzerajú kozačky nad kolená, avšak bohužiaľ si ich nemôže dovoliť každá žena. Dámy s dlhými nohami a nie príliš širokými stehnami sú na tom z tohto pohľadu najlepšie. Ženy a dievčatá menšieho vzrastu a kratšími nohami a bacuľky musí byť v tomto smere opatrné. Pre nich sa viac hodia kozačky do polovice lýtok s podpätkami, ktoré opticky predĺžia nohu a tiež s ostrejšími špičkami. Čižmy nad kolená by naopak mohli nevhodne upozorňovať na nedostatky. Každého by na prvý pohľad upútali krátke a širšie nohy. Aj u zimných topánok je nutné starostlivo zvažovať, čo sa hodí a čo nie. Žena by aj u zimného obúvanie mala dokázať zdôrazniť svoju ženskosť a naopak skryť nedostatky. 

Skúste aj outfit s krátkou sukňou 

Akú majú podobu zimné čižmy nad kolená, aby boli slušivé a pohodlné? Na hornej časti lýtka je všitý úzky pásik, ktorý lýtko obopína. Mäkký materiál obopína a dokonale kopíruje tvar lýtka. Okolo kolena sa následne topánka rozširuje a nad kolenom končí. Topánky nad kolená sú pre odvážne ženy, ktoré sa ničoho neboja. K akému outfitu sa tieto čižmy najlepšie hodí? K úzkym priliehavým legínam alebo elastickým nohaviciam v kombinácii s dlhším svetrom alebo topom budú vyzerať veľmi slušivo. Môžete ale zvoliť aj krátky obopnutý kabátik alebo krátku sukňu. Ak siahnete po sukňu, voľte hladkú bez výraznejších ozdôb, nech topánky vyniknú a model nie je prekombinovaný. Ak budú čižmy hladké, môžete vybrať aj plisovanou sukňu. Ovšem kombinácia vysokých čižiem s kratinkou sukní sa hodí na večierok, určite nie do práce. Aj tak je lepšie decentná kombinácia, treba čierny rolák, krémová sukne a čierne čižmy nad kolená.