Typy pánskej spodnej bielizne. Aké páni nosíte?

Rovnako ako dámy, tak aj páni majú často problém vybrať si vhodnú spodnú bielizeň. Dôvodom je to, že v obchodoch sa nachádza naozaj veľké množstvo spodnej bielizne. Aj páni chcú, aby im bolo v spodnom prádle pohodlne, ani páni netúžia po spodnom prádle, ktoré bude ťahať alebo škrtiť v páse. Skrátka túži po pohodlných modeloch, v ktorých sa budú cítiť dobre.

V prípade, že patríte k mužom, ktorí si práve chcú vybrať spodnú bielizeň, zoznámte sa so všetkými typmi a druhmi spodnej bielizne, nech nie ste prekvapení výberom v kamennej predajni.

Boxerky

Existujú takzvané boxerky, ktoré sú dnes najžiadanejší druh pánskej spodnej bielizne. Jedná sa o nadmieru pohodlnú spodnú bielizeň, ktorá je praktická a tiež dobre prispôsobivá. Obľúbené sú hlavne boxerky rôznych značiek, páni už nemajú záujem o nosenie neznačkových kúskov, ktoré sa hneď vyťahajú alebo stratia inak svoj tvar či farbu.

Pokiaľ vyberáte boxerky, nemali by vás nikde ťahať ani tlačiť, mali by vám umožňovať voľný pohyb, prípadné nohavičky by sa nemali rolovať.

Trenírky

Dnes už menej používaný druh spodnej bielizne. Predtým však boli trenírky veľa využívané, s príchodom boxeriek sa však záujem o ne znížil. Trenírky však dokonale padnú akejkoľvek pánskej postave, v páse ich drží pevná guma, trenírky sú často až do polovice stehien. Veľmi typické pre trenírky je to, že ich otvor je doplnený gombíkmi.

Slipy

Ďalším druhom spodnej pánskej bielizne sú slipy, ktoré sa opäť dnes už veľmi nenosia. Aj keď sa však nenosia, aj tak sa nájdu tí, ktorí ich budú a budú nosiť, pretože sú im pohodlné. Poskytujú komfort, podčiarkujú mužskú postavu. Jedná sa o pánsku spodnú bielizeň, ktorá nemá nohavičky, za to je však nadmieru prispôsobivá. Vhodné sú najmä pre takzvaných obdarených mužov, podčiarkujú totiž ich mužnosť. A tiež sú vhodné pre mužov nižšie postavy, pretože nohy opticky predlžujú.