Tri novinky vo svete pánskej módy. Zaujmite potrebné sa skleneným motýlikom

Páni, sledujete, čo sa v módnom svete deje? Alebo nemáte o móde takzvane „ani páru“? V prípade, že patríte k mužom, ktorí si dbajú na to, čo nosí, máme pre vás niekoľko tipov, čo v šatníku novo nesmiete postrádať. Je skvelé, že sa o módu zaujímate, pretože budete u žien žať obdiv. Dnes má totiž vaše oblečenie veľký podiel na prvom dojme. A ak chcete, aby ste urobili dobrý prvý dojem, neváhajte a investujte do noviniek pánskej módy. 

Sklenené motýliky, ktoré dokážu aj svietiť 

Spomínate si na dobu, kedy sa nosili hlavne drevení motýle? Dnes sú drevení motýliky už out. Nahradili ich totiž sklenené motýle, ktorí ešte navyše vie svietiť, keď sa zotmie. Sklenený motýle vyjdú na zhruba rovnakú sumu ako drevená motýle, teda zaplatíte za ne zhruba pätnásť sto korún. Majú látku len uprostred, inak sú priesvitní, prípadne môžu niesť nejaký motív (bodkami, prúžky). Keď sa zotmie a chcete, aby šli motýle vidieť, stačí ich len zapnúť a budú neónovo svietiť. Je to možno pre niekoho gýč, ale bez neónových farieb vyzerá tento motýlik veľmi štýlovo. 

Puzdrá na krk 

Už ste zaznamenali trend, ktorý sa nazýva „púzdra na krk“? Páni totiž majú často problém s tým, že nevedia, kam majú dať peňaženku, mobil alebo kľúče. To by ostatne trend zvaný puzdro na krk mal vyriešiť. Skrátka sa jedná o drobné puzdro, ktoré dáte cez hlavu ako kľúčenku, ktorú sme mali ako deti. Ak sa vám táto moderná alternatíva nepáči, kúpte si radšej nejakú drobnú tašku cez rameno. Je to oveľa lepšie ako klasické ľadvinky, ktoré sa nepřipínají len okolo pása. 

Košele bez golierov sú moderné 

Ak sa chystáte do divadla alebo napríklad na rande, odporúčame vziať si košeľu, ktorá nemá golier. Košele bez golierov sú aktuálne veľký hit, ktorý si nachádza celý rad priaznivcov. Síce si k týmto košeliam nemôžete vziať ani kravatu, ani viazanky, ani motýlika, ale za to si ich môžete pokojne vyhrnúť až k lakťom.