Trendy roka 2019: Zaujmite s ľadvinkou alebo s lesklým lookom

Rok 2019 je a naďalej aj bude rokom módy. V žiadnom inom roku sme sa totiž nestretli s tak veľkým množstvom retro kúskov ako tento rok. Ak ste milovníkom jednoduchosti, tak tento rok nepochodíte, pretože viesť bude hlavne extravagancie a ležérnosť skĺbená s eleganciou. Na scénu sa vracia obľúbené a zároveň nenávidenej ľadvinky, perovky zaujmete nielen počas chladnejších jarných dní, ale aj na jeseň či na zimu. To však nie je to jediné, čo nás tento rok čaká.

Kúpte si Perovky teraz, nebudete ju musieť zháňať na zimu
Najskôr však začnime už spomínanými kúsky. Perovky sú rozhodne jeden z najhorúcejších aktuálnych trendov. U tejto bundy platí, že čím väčšie, tým lepšie. A ak si ju kúpite teraz, nebudete si ju musieť kupovať na zimu. Už teraz sa vie, že práve táto bunda bude vládnuť tohtoročnému roka, aj keď nie všetci sú odvážni ju nosiť.

Ľadvinky sú lepšie ako kabelky

Tiež sme spomenuli, že sa na pulty obchodov vracia obľúbené aj nenávidenej ľadvinky. V súčasnej dobe sú dokonca obľúbenejšie než kabelky. Je to typický retro kúsok, ktorý vystrieda dokonca aj teraz veľmi populárna batohy. Medzi najštýlovejšie ľadvinky sa radí kožené či zaujímavo tvarované. Krok vedľa neurobíte ani s minimalistickými ľadvinami alebo s tými, ktoré plnia funkciu pásku.

Oslňte vďaka lesklému looku

Už nejaký ten piatok sa v obchodoch objavujú lesklé kúsky. Stretávame sa s medenými, striebornými či so zlatými doplnkami aj s podobne lesklým oblečením. Práve lesk bude tohtoročnému roka doslova vládnuť. Aktuálne si môžeme kúpiť lesklé hlavne topánky, kabelky alebo bundy, ale onedlho sa do obchodov dostanú lesklé dámske kostýmy alebo kabáty, ktorými oslníte najmä počas jesene či zimy.

Pohodlná teplákovina stále na scéne

Oblečenie z teplákového materiálu už snáď nevyjde z módy. Tento rok sa nesie v znamení pohodlných, voľných mikín, ktoré už dávnou nehovoria to, že ich majiteľ bol len lenivý sa štýlovo obliecť. Mikiny, tepláky či iné teplákové kúsky sú teraz v móde a platí, že nič štýlovejšieho si snáď obliecť nemôžete. Navyše sa v týchto kúskoch cítite nadmieru pohodlne. Teplákové kúsky nielen, že budú vládnuť tohtoročnému roka, ale mohli by vládnuť aj roka budúcemu.