Pánske comebacky, ktoré mali zostať v minulosti

Ak sledujete aktuálne módne svet, určite ste postrehli, že veľa kúskov, ktoré teraz nájdeme na pultoch obchodov s oblečením, už poznáme. Väčšina z nich sa totiž vracia z deväťdesiatych rokov. Než sa teda vydáte nakupovať, najskôr preskúmajú svoje šatníky z dôb dávno minulých. Trebárs objavíte kúsky, ktoré sa budú zhodovať s aktuálnymi trendmi, a vďaka tomu rapídne ušetríte. Povedzme si pravdu – v obchodoch je oblečením čím ďalej drahšie, ak ho samozrejme nechytíte v zľave.

Samozrejme medzi týmito „comebacky“ sa objavujú aj kúsky, ktoré radšej v minulosti mali zostať. Kúpiť by sme si mali džínsové bundy alebo bombery, nepohrdneme ani nad polo tričkami. Ovšem sú tu kúsky, najmä v pánskom svete, ktoré by sme mali radšej nechať v obchodoch. Aké kúsky to sú?

Ešte než spomenieme konkrétne kúsky, ktoré nie sú a nikdy nebudú štýlové, spomeňme si na seriál „Priatelia“. Práve tunajší módne kúsky, ktoré tam nájdeme, sú späť na pultoch obchodov. Bohužiaľ aj veľká väčšina z kúskov, ktoré nosia herci v tomto obľúbenom americkom seriáli, sa radí k tomu oblečenie, ktoré radšej malo zostať v minulosť.

veľké vesty

Ak by sme mali spomenúť seriál Priatelia, tak by sme sa teraz zamerali na Chandlera. Ten hlavne v prvých dieloch nosil vesty – len tak, napríklad k obľúbenému svetra. Tieto vesty boli však veľké, teda nevyzerali vôbec pekne. Bohužiaľ sa tieto vesty opäť dostali do módy. Vesty si však nekupujte, pokiaľ nie sú súčasťou vkusného elegantného obleku. Je to práve jeden z tých kúskov, ktorý mal zostať v minulosti.

široké kravaty

Aj keď sa teraz vo veľkej väčšine stretávate s motýliky, ktoré sa nosia ku košeliam miesto kravát, predsa len niektorí ľudia preferujú kravaty. Ak aj vy patríte medzi mužov, ktorí milujú radšej kravatu ako košeľu, vždy vyberajte z tých úzkych. Tie široké, hoci sa opäť nejakým spôsobom dostali na pulty obchodov, nie sú nič, čo by patrilo ku štýlovým kúskom.