Traky vedú! Kúpte si nielen džínsy, ale aj šaty

Móda v poslednej dobe prináša na pulty obchodov skutočne skvelé kúsky, ktoré stoja za zmienku. Je však nutné dodať, že vám možno kúsky prídu podozrivo povedomé. Väčšinu z nich ste totiž nosili ako deti. Väčšina kúskov, čo teraz nájdete v obchodoch, sa totiž nosila aj v deväťdesiatych rokoch či niekedy skôr. K takýmto druhom oblečenie patrí napríklad roláky, ktoré sme nemali v láske, pretože vždy bolelo, keď nám je mamička preťahovala cez hlavu. Ďalej k takým kúskom patrí aj džínsové bundy alebo napríklad zvonové nohavice, ktoré však v súčasnosti nesklidil taký úspech. Čo však bolo úspešné a čo je teraz veľmi obľúbené, sú traky. Ale pod týmto pojmom si nepredstaví len džínsy! 

Keď sa povie slovo „traky“, väčšinou si skutočne vybavíte len dlhé nohavice – džínsy – ktoré majú pracky, aby vám nepadali. Dneska je nájdete v obchodoch v trhané podobe, teda s dierami na kolenách. Je to skvelý kúsok, ktorý by ste rozhodne nemali chýbať vo svojom šatníku. 

Lenže traky už dávno nie sú len o džínsach, ale sú tiež o šatách. Už ste si zaobstarali lacláčové šaty? 

Kúsok, ktorý neomrzí 

Šaty sú nájdete v rôznych podobách. Dĺžkovo sú väčšinou pod zadok, ale to nevadí, pretože aj tak je tento kúsok skvelý. Tento kúsok sa nebojte kombinovať s čímkoľvek. Šaty nemusíte kombinovať len s jednofarebným kúskom, ale môžete ich kombinovať aj s mikinou alebo sa vzormi. Je to čisto na vás, fantázii sa medze predsa nekladú a móda je teraz otvorená všetkým zaujímavým kombináciám. 

Z akého materiálu si lacláčové šaty kúpiť? 

Ak sa pýtate, z akého materiálu máte lacláčové šaty kopiť, najlepšie urobíte, ak šaty kúpite z džínsoviny. Džínsové šaty by mali mať zapínanie ako klasicky na boku, tak i napríklad zapínanie na cvočky uprostred šiat. 

Okrem džínsových lacláčových šiat si kúpte taky inak farebné šatky, napríklad bordó alebo khaki. Tieto farby sú aktuálne veľmi moderné, tak prečo ich nemať aj na šatách?