Toto sú úplne najlepšie tipy na darčeky do 30 eur pre každého

Darček manželovi, mame, otcovi, babke, strýkovi, kamarátkam a kolegyniam… Každého chceme potešiť, ale kto má dnes čas premýšľať nad komplikovaným a do detailov vyšperkovaným darčekom pre desiatky ľudí?

S deťmi je to o niečo ľahšie, väčšinou nám sami povedia, po čom túžia. Ale pokiaľ ide o dospelých, chceli by sme dať najavo svoju náklonnosť a pritom nezruinovať rodinný rozpočet. Nasledujúce tipy vám ukážu, že sa to skutočne dá!

Veselé či zaľúbené oblečenie

Reč nebude o norkovom kožuchu ani o hodvábnych šáloch a kašmírových svetroch. Vyberte svojim blízkym niečo, pri čom sa zasmejú, bude ich to vystihovať a budú to nosiť s radosťou. Neviete ako na to?

V ponuke mnohých slovenských e-shopov nájdete zábavné i milé tričká pre rodinu. Môžete vybrať tričko s pár peknými slovami pre mamu a oca, či také, ktoré vystihnú vašich súrodencov. Určite sa hodí veselé pivárske tričko pre strýka alebo hravé dámske tričko pre švagrinú.

Máme ešte jeden špeciálny tip pre zaľúbencov. Okrem lásky ich môžu hriať aj mikiny pre zamilované páry, ktorými dajú ešte viac najavo, že patria k sebe. Na jednom mieste tak môžete pohodlne vybaviť nákupy pre všetkých.

Vôňa, chuť a dávka energie v jednom

Posedenia pri káve patria k tradičnej kultúre navštevovania sa. Preto kávou potešíte úplne každého, aj v prípade, že on sám kávu nepije. Svojich blízkych môžete obdariť napríklad špeciálnou zrnkovou kávou z Brazílie. Táto kávová veľmoc tvorí vynikajúcu zmes kávy, v ktorej pocítia chuť tropického ovocia a horkej čokolády. Aj z bežného dňa dokáže urobiť malý sviatok, najmä ak si na vypitie svojej šálky doprajete pokoj a trochu viac času.

Čistá technika bez baktérií a vírusov

Používame ich všetci a berieme si ich bez rozpakov úplne všade so sebou – smartfóny, notebooky, tablety. Nepoznáme nikoho, komu by sa nezišla špeciálne navrhnutá handrička na čistenie displejov. Pridajte k tomu dezinfekčný prípravok a vyberte pekné balenie. Keďže naše mobilné telefóny sú plné baktérií, ktoré môžu spôsobovať pri telefonovaní akné alebo šíriť rôzne ochorenia, tento darček ocení úplne každý!

Kvalitnejšie rukavice

Vaši blízki si ich môžu kúpiť doslova za pár eur, ale už po jednom nosení z nich strčia nitky a robia sa na nich dierky. Kvalitné rukavice potešia mužov i ženy, ktorí dbajú na svoj vzhľad a chcú pôsobiť elegantne. Stavte na materiál ako je koža, koženka a semiš.

Bezdrôtové slúchadlá

Neustále bojujeme o čas a chceme ho využiť čo najlepšie. Pri upratovaní chceme počúvať zábavné alebo informatívne podcasty. Pri cvičení si chceme užívať tóny našej obľúbenej hudby. A pri ceste do práce nám robia spoločnosť audioknihy. Počúvanie bude ešte pohodlnejšie, ak nás pri ňom nebudú obmedzovať kábliky od slúchadiel a budeme sa môcť voľne pohybovať. Bezdrôtové slúchadlá potešia rôzne vekové skupiny a rovnako mužov aj ženy.

Víno a olivový olej

S týmito darčekmi nie je možné neuspieť. Zvoľte víno za trochu vyššiu sumu ako zvyčajne a potešíte akúkoľvek domácnosť – rodičov, súrodencov, kolegov, priateľov… Jedinou skupinou, ktorá kvalitné víno neocení, sú abstinenti. Pokiaľ dbajú na zdravý životný štýl, kúpte im fľašu kvalitného, panenského olivového oleja. Na prvé počutie ide možno o zvláštny tip, ale práve takéto darčeky navodzujú pocit luxusu. Kúpite niečo „obyčajné“ vo vysokej kvalite.

Radosť na celý rok

Viete si predstaviť, že by ste svojich milovaných nepotešili iba v jeden deň, ale po celý rok? Stačí im predplatiť obľúbený časopis. A ak žiaden obľúbený časopis nemajú, popremýšľajte nad tým, o čom často rozprávajú. Na výber máte širokú škálu – od športových, motoristických, kutilských až po módne, kreatívne či o varení. A pre milovníkov krížoviek a hlavolamov sa tiež niečo nájde.