Timberland- dnes už ich má každý

Minulým rokom neboli skoro nikde zohnať, tento rok ich sú plné obchody (a to nielen tie s obuvou). Veľakrát sú to jediné topánky, ktoré v značkových predajniach nájdete. Reč je o tzv. Farmářkách. Originálne značkou je však Timberland. 

Veľakrát sa stalo, že originály boli (prevažne pre ženy) drahým spásu. Za zimné topánky na jednu sezónu nechceli minúť toľko peňazí. Hlavne, keď bolo napríklad pred Vianocami a vianočné darčeky sa museli na poslednú chvíľu dokúpiť. Keďže sa tento typ topánok stal jednotkou a ich obľúbenosť je neuveriteľne vysoká, aj iné obchody s obuvou chceli z tohto kúsku utŕžiť. Niet sa preto čomu čudovať, keď si ľudia začali radšej kupovať tie pravé. Cenovo sa totiž skoro nelíšili. Kvalitnejšie boli ale tie značkové. 

Farmárky pristanú snáď každej slečne 

Ak budete mať niekedy čas a budete sa prechádzať ulicou či len ponáhľať na autobus, pozrite si obuv okoloidúcich. U veľkej väčšiny narazíte práve na horčicovo hnedej Timberland s tmavými okrajmi. Keďže sa táto farba nezdala dosť slušivá každému, v rôznych predajniach preto narazíte na širokú škálu farebných kombinácií. Na svoje si prídu milovníčky ružovej alebo svetlo šedej farby. Ak však túžite po sýtejších farbách, vyberte červenú alebo čiernu. Nech už si zvolíte akúkoľvek kombináciu, môžete si byť istí, že vám padnú ako uliate. Pristane totiž naozaj každému. 

Timberland sú prispôsobené aj do tuhej zimy, a to vďaka kožúšku vnútri. Kožíšek sa ale nestal tak populárnym (ako si všetci mysleli), preto si ľudia radšej volia jesennej verzie a dajú si do nich len hrubú ponožku. 

K týmto topánkam skvele padne bunda bomber alebo džínsové kúsky. Rozhodne nie je vhodné ich nosiť napríklad k sukniam či iným spoločenským odevom. Sú určené prevažne pre free štýl, kde pohodlnosť hrá tú najväčšiu rolu. Nemusíte sa teda obávať, že by vás po dlhom dni v tejto obuvi boleli nohy.