Talianska značka Montura, outdoor oblečenie pre tých náročnejších

Dámy určite majú rady talianskej oblečenie a dobre poznajú módne značky, ale v oblasti športu a outdoor oblečenie je Montura pre rad dam a slečien naznámá. Značka Montura nie je len outdoorové oblečenie pre tých najnáročnejších klientov, ide o oblečenie s osobitou kultúrou. Značka sa rozšírila do Českej republike vo väčšej miery len pred 2 rokmi a mnoho ľudí už poznalo, aké kúzlo a bohatstvo toto vysoko funkčné oblečenie skrýva. Montura je talianska spoločnosť, ktorá sa zameriava na technické oblečenie a obuv celej rady športov a outdoorových aktivít vykonávaných na horách, zameranie je na pánske i dámske oblečenie. Značka Montura už existuje takmer 20 rokov a zamestnáva si 1 000 ľudí. Montura vlastné priamo svoje výskumné a vývojové centrá v Taliansku, ale aj výrobné závody so sídlom v Moldavsku. Všetky produkty sú vyrobené v Európe vlastnými zamestnancami, ktorí disponujú rozsiahlymi skúsenosťami v odbore. Aj v moldavskej továrni je všetko úplne rovnaké, ako v talianskych prevádzkach. Stroje, zariadenia i etické hľadisko rovnakého zaobchádzania so všetkými zamestnancami je zachované. Sú tu rovnaké pracovné podmienky aj bezpečnostné normy. 

Nájdi si svoju cestu, to je idea značka Montura 

A treba dodať, že s Monturou svoju cestu naozaj nájdete. Ak sa vydáte na ďalší prieskum a za ďalším dobrodružstvom, cesta Monturou bude oveľa jednoduchšie. Ľudstvo hľadá a nachádza nové horizonty, spôsoby života i skúsenosti. Montura vám sama utvára nové cesty, sprístupňuje nové trasy a vedie tých, čo neustále hľadajú. Montura sa pozerá za hranice možností, hľadá nové riešenia a zapája sa do projektov sa športovci z rôznych odborov športov. Spolupracuje s horolezcami, ski-horolezci, bežci vo vysokých nadmorských výškach a ďalšími jedinci, ktorý prepadli čaru športu a hôr. Táto značka podporuje potreby a túžby všetkých, pre ktoré sú hory a cestovanie spôsobom života plniacim sny a hnacím motorom vpred. 

Produkty s prvkami elegancie 

Talianski majstri dizajnu nezabúdajú popri funkčnosti aj na osobitý štýl. Taliani a Talianky sa chcú páčiť a tvorcovia oblečenie to jednoducho vedia. Z bezpečnostných dôvodov má oblečenie pestré farby, neb na horách aj pri behu na ceste musíte byť videní a štýlovú eleganciu prenáša aj do komfortných strihov. Dômyselné spracovanie s množstvom detailov vás dostane. So značkou Montura prišli na náš trh produkty, ktoré tu dlhú dobu chýbali. Značku Montura proste musíte vyskúšať, potom budete nadšení jej výnimočnými vlastnosťami a dokonale padnúcimi strihy, s ktorými budete vedieť, že váš nákup bol skvelou voľbou u každého modelu.