Svadobné šaty nemusia byť len v dlhom prevedení

Každá žena sa teší na svoj veľký svadobný deň. Každá žena by napokon taký svoj svadobný deň chcela zažiť, pretože sa skrátka raz za svoj život chcú cítiť ako princezné, ktoré sú stredobodom pozornosti. Ostatne taký deň prichádza naozaj raz za život úplne prvýkrát, ďalšie pokusy sa už nepočítajú, pretože ten prvý svadobný deň si aj tak užijete tak, ako nikdy predtým.

Ženy si väčšinou chodia na manikúru, pedikúru, sú objednané do kozmetického salónu a dlho premýšľajú nad účesom, ktorý si nechajú u svojej obľúbenej kaderníčky vytvoriť, pretože predsa len všetko musí byť doslova perfektné. Mali by sme brať na vedomie, že účesy sa vždy vyberajú podľa aktuálneho výberu šiat, pretože nie každý účes môže byť ten pravý pre dané šaty. Nezabúdajte ale tiež na fakt, že výber svadobných šiat je mnohokrát tak ťažký, že musí ísť väčšinou o prvé rozhodnutie, ktoré urobíte. Majte na pamäti, že šaty by mali byť vkusné, mali by vám dobre sadnúť. Nemusia však byť iba dlhé!

Kratšie šaty sú v poslednom čase obľúbené!

Ak sa budete vydávať napríklad na jar alebo v lete, kedy nie je o teplé počasie núdza, nemusíte sa trápiť tým, že si na seba oblečiete síce nádherné, hoci trochu teplé dlhé šaty, v ktorých vám bude iba horúco. Už dávno nie je predpísané, že svadobné šaty musia byť len dlhého rázu. To kratšie prevedenie je predsa len trochu lepšie a vhodnejšie pre mnoho žien. Tú kratšiu variantu väčšinou zvažujú tie, ktoré sa môžu pýšiť nádhernými dlhými nohami. Pokiaľ ešte zvolia vkusné lodičky, majú úplne vyhranú súťaž o najkrajšiu nevestu vôbec!

Krátke šaty sa volia najmä pri tematických svadbách. Obľúbené sú najmä pri svadbe na tému retro štýl. V tomto prípade sa doladia napríklad o červené lodičky a o nejaký baret na hlavu. Páni sa potom zladia napríklad s motýlikom, farebnými poltopánkami a traky, ktoré budú skvele dolaďovať najmä košeľu s nášivkami na lakťoch.