Štýlový odev pre farmárky pristane všetkým

Na poľnohospodárstvo sa v našej krajine stále pozerá s dešpektom. Napríklad v Amerike sa táto činnosť považuje za symbol bohatstva a tradičného základu každej krajiny, na ktorý sú jej predstavitelia viac než hrdí. Staňte sa hrdým a štýlovým farmárom.

Nakoniec, v tom, čo milujem.

Rozhodli ste sa žiť na farme a pokračovať v tradíciách starých ako ľudstvo samo? Každý deň, ktorý venujete tejto činnosti, nezabúdajte na silnú pridanú hodnotu, ktorú vytvárate pre spoločnosť. Budete sušiť seno, chovať sliepky alebo viesť úspešnú farmu? Každý deň si nezabudnite povedať do zrkadla, že táto cesta je skvelá. Podporte svoje sebavedomie vhodným oblečením.

Len niekoľko ukážok z amerického Stredozápadu

Nebojte sa inšpirovať oblečením z country piesní. V americkej kultúre existuje jeden hudobný štýl, ktorý je tu naozaj populárny, dokonca viac ako pop. Áno, je to krajina. Vyhľadajte si súčasné country piesne a venujte pozornosť detailom. Potom si môžete zaobstarať oblečenie na farmárčenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň sebavedomo a úžasne.

Džínsy a klobúk ako pracovný odev

Džínsy sú základom. Tento odev bol pôvodne pracovným nástrojom pre robotníkov. Vidiecky štýl ho plne využíva. Džínsy sú pohodlné, sexy a praktické, navyše sa výborne nosia. Klobúk. Na leto sa hodí slamený klobúk a na zvyšok roka kožený alebo plstený. Udrží vás v teple, ochráni vás pred teplom a vetrom a budete v ňom vyzerať skvele.

Vrchný diel a košeľa

Jednofarebný top bude ďalšou súčasťou vášho farmárskeho oblečenia. Je na vás, akú farbu si vyberiete, ale určite by mala ladiť s farbou vašej podprsenky. Cez vrchnú časť oblečte košeľu, ideálne flanelovú a károvanú. Na jar a na jeseň poslúži ako príjemný zvrchník, pretože bude dostatočne teplý.

Na nohách máte topánky a ste dáma na farme. Nech žije vidiek! Buďte na seba hrdí!