Ako nosiť bralietku?

S blížiacim sa letom je čas premýšľať o ležérnom a sexy outfite – možno s obľúbenou braletkou. Tento kúsok oblečenia je niečo medzi podprsenkou a tielkom, preto nie je divu, že mnohé ženy nevedia, ako ho správne nosiť. Nie je pravda, že braletky sa hodia len pre veľmi štíhle mladé ženy, keď sa ich naučíte správne kombinovať, stanú sa neoddeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Nechajte ho jemne vykuknúť

Ak nie ste pripravená úplne odhaliť svoje brucho, oblečte si pod voľné športové tielko efektnú braletku. V chladnejších dňoch sa hodí kašmírový sveter nadrozmernej veľkosti s hlbším a širším výstrihom. V tomto prípade si vyberte čipkovanú braletku so zdobenými ramienkami alebo ozdobnými ramienkami. Tento štýl sa hodí aj ku klasickému voľnejšiemu tielku, ktoré necháva vyčnievať ramienka.

Na výlet do mesta si pod voľnejšie biele tričko oblečte čiernu braletku. Niekoľko vrchných gombíkov nechajte rozopnutých, aby jemne vykukovali – záleží na tom, aká ste odvážna. Kombinujte ho s roztrhanými džínsami a jednoduchou koženou kabelkou, aby ste získali ležérny letný vzhľad. Podobne sa dá braletka skombinovať s jednoduchým nezdobeným blejzrom.

Pre odvážnych

Odvážite sa nosiť braletku bez ďalšieho topu? Kombinujte ho s nohavicami s vysokým pásom a širšími nohavicami alebo maxi sukňou. Vôbec sa nebojte, široké nohavice a sukne pristanú všetkým postavám. Džínsové šortky sú tiež klasikou pre mimoriadne horúce letné dni. O niečo menej odvážnou možnosťou sú braletky nosené pod priesvitným topom, či už ide o čipkovaný top, hodvábnu blúzku alebo šifónovú košeľu.

Braletky sú skvelé aj k šatám. Ideálne sú šaty bez ramienok alebo šaty s voľným chrbtom, ktoré posúvajú braletky na novú úroveň. Vhodné sú aj priesvitné šaty, v ktorých bude braletka v rovnakej farbe vyzerať ako súčasť šiat. A pretože v jednoduchosti je krása, môžete si ho obliecť aj pod klasické šaty so špagetovými ramienkami, ktoré pristanú najmä dámam s menším poprsím.