Štýlové doplnky na leto

Na leto sa hodia veľa štýlových doplnkov, štýlové kabelky, náramky, náhrdelníky a krásne topánky. Letná móda nám dovolí k našim odľahčeným outfitom voliť aj veľa nádherných a kreatívnych doplnkov. V horúcich mesiacoch meňte tmavé topánky aj kabelky za bielej a pastelové farby. Biela sa hodí k elegantnému aj ležérnemu štýlu a má šmrnc. 

Biela je in 

Leto môže byť aj broskyňové alebo nude, je to úžasná farba. Biele doplnky ju potom doplní a budete čistá a priezračná s nádychom zmyselnosti. Ak sa nechcete do bielej priamo obliecť, stavte aspoň na doplnky tejto farby. Budú ladiť s akýmkoľvek vyladeným letným outfitom. Pokiaľ do neho zahrniete aj denim, vnikne nevšedný kombinácia. 

K džínsovým šortkám, roztrhaným džínsom, aj k tým klasickým vezmite biele sandálky, odľahčené tenisky, žabky či balerínky. Ako kabelku voľte miesto elegantný priestranné kabelky do práce radšej malú crossbody kabelku alebo malý batôžtek. Skúste tiež pásky okolo členku, ktoré vyzerajú vysoko elegantne i zvodne. 

Plážové tuniky a viazacie šatky 

Plážové tuniky môžu byť vo všetkých farbách, biela ale zaujme. Môžete použiť tuniku so strapcami, jemnou krajku či kvetmi. Tunika je ľahká a skladná. Ak zvolíte tie viazacie, skôr vo forme šatiek, dá sa nosiť okolo bokov, ramien a viazať ako šaty. Ochráni vás pred slnkom, pri mori aj pri občerstvenie v plážovom bare budete vyzerať naozaj kúzelne a šik. 

Môžete si ju obliecť nielen cez plavky pri mori, je vhodná aj do mesta k šortkám. Ľahké tuniky, rôzne kaftany a druhy plážových minišiat patrí k letným módnym kúskom, ktoré priamo pocit leta navodzujú a naladí vás na tú správnu vlnu. Buďte rafinované a odvážne a užite si leto, ako sa patrí. 

Pokiaľ na pláži chcete nachytať nielen letné bronz, ale tiež treba upútať pozornosť vo svete mužov, opäť sú tu často zmieňované prestrihy, dierovanie a tiež čipka. Voľte tiež priesvitné materiály dodávajúca zmyselnosť. Zahaľujú len tak na oko a vzbudzujú fantázie a tej sa medze nekladú. Čiastočne síce vašu postavu zahalí, ale na strane druhej, všeličo odhalí a zmyselne naznačí. Ak chcete naopak iba maskovať nedokonalosti vašej postavy, ľahké viazacie tuniky a šaty určite oceníte.