Úzke džínsy ako novinka v každej výklade

Iste sa stane, že si sem tam prehliadnete obľúbené obchody, teda aspoň ich výlohy. Aj keď ste muž, iste vás zaujíma, čo sa nosí. Nie je to nič, čo by robili len gayovia, naopak! Byť štýlový a trendy sa radí k tým dôvodom, prečo si žena muža berie. Žiadna totiž nestojí o toho, ktorý nosí v lete sandále s ponožkami a tým sa neúmyselne vyhlasuje za hrdého Čecha. Väčšina žien si preto mnohokrát dbá na svojich partnerov a núti ich obliekať si veci, ktoré sa páči im. Názor mužov tu už nie je tak úplne na mieste. 

Tohtoročnú zimu ste určite mohli zaznamenať klobúky a hnedej kabáty rovného strihu. To je kombinácia číslo jedna. S ňou zabodujete kdekoľvek a kedykoľvek. K tomu vyššie topánky na bokoch s gumou a úhľadná šál ako skvelé doplnenie celkového elegantného dojmu. Tiež ste určite mohli vidieť džínsové bundy s kožúškom, pretože aj tie tento rok dominujú. Móda sa holt rúti plnou parou rádoby vpred (nakoniec sa ale vždy ukáže, že je to zase krok späť do minulosti, a to konkrétne do zlatých českých osemdesiatok). 

Vrchnej časti outfitov vo výkladoch bývajú rôzne, kdežto spodná časť je stále rovnaká – nohy každého manekýnka pokrývajú úzke džínsy. Niekomu sa môže zdať táto variácie pre gayov, ale je to len mylná domnienka. Úzke džínsy sa totiž skvele hodí snáď ku ktorejkoľvek postave (okrem kulturistov, pretože tí sa svojimi svaly na nohách oblečú naozaj len tepláky). Skvele je doplní basic štýl, najmä ten typ tričiek, ktorý je vzadu dlhšia. Spoločne s rôznymi druhmi tenisiek a botasiek urobíte štýlový dojem snáď na každého. Navyše, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, sú veľmi pohodlné. 

V zimných mesiacoch skvele doplní napríklad pánsku parku alebo šiltovku. Fantasticky vyniknú aj s Timberland, ktoré v zime taktiež frčí. Štýlového outfitu teda s ich pomocou dosiahnete snáď so všetkým. Obyčajné klasiky pomaly, ale isto odplávajú na ostrov „out“ trendov.