Športová móda

Ak často športujete, musíte mať dostatok športového oblečenia. Spotené tričká je potrebné často prať a musíte ich mať dostatok. Jeden trikot vás tiež nebude baviť večne. Preto si musíte tréning užiť a doplniť svoj šatník. Vyhľadajte nové kúsky športového oblečenia.

Čím teda potešiť svoj športový šatník predtým, ako sa rozhodnete vyraziť do posilňovne alebo opäť vybehnúť von? Pozor na tepláky. Je to súčasť vášho športového outfitu, ktorá veľa prezrádza o tom, ako veľmi sledujete módne trendy a ako veľmi rozumiete móde.

Tepláky

Zapájate do svojho športového oblečenia zmysel pre módu? Ak to neurobíte vy osobne, môže to urobiť niekto, kto stojí vedľa vás. Chceš predsa zapadnúť, nie?Šedá je stále v hre. Stále sa nosí v rôznych odtieňoch, od svetlej až po antracitovú. Nezáleží na tom, či si kúpite svetlú alebo tmavú verziu. Nosí sa s priliehavými teplákmi a voľným strihom. Ak vás však neutrálne farby už dlho nudia, vyskúšajte farbu, ktorú si vyberie len málokto. Čo tak fialová? Výborne sa kombinuje s teniskami v rovnakej farbe a zvyšok outfitu môže byť klasicky čierny. Ak si vyberiete ružové tenisky, je to stále v poriadku, ale nepribližujte sa štýlu Barbie.

Tenisky

Či už beháte doma alebo v prírode, či sa chystáte obuť si tenisky na podlahu vo svojej obľúbenej posilňovni, nové tenisky sa vám budú hodiť v každom prípade. Na bežné nosenie, keď už máte dosť pľuzgierov z lodičiek, chcete pohodlie a podpätky vás nechávajú úplne chladnými, si ich tiež užijete. Tmavomodrá, nadčasová a nesmrteľná farba, sa dobre kombinuje aj so sivou. Je lichotivý, zoštíhľujúci a športovo elegantný. Ak si ho teda vyberiete pre svoje oblečenie, neurobíte chybu.

Mikiny

Nie každý ich má rád, ale sú praktické skrz na skrz. Mikiny sú určite jedným z najobľúbenejších športových odevov. Môžu byť zaujímavé, štýlové a extravagantné. Určite sú však potrebné vo chvíli, keď sa zahrievate, alebo naopak, keď ste spotení a končíte. Vtedy je najľahšie prechladnúť. Stačí mať otvorené okno alebo zapnutú klimatizáciu. V kategórii mikín nájdete veľmi štýlových zástupcov. Len si vyskúšajte neónový lem na antracitovej mikine a uvidíte, aký to bude mať efekt.