Spáľte nechcený tuk na bruchu s pomocou potravín, ktoré to vie

Trápi vás, že vaša postava nie je podľa vašich predstáv? Dostávate sa do stresu a úzkosťou, pretože sa blíži plavková sezóna a vy stále ešte nemáte figúru svojich snov? Treba na postave začať pracovať. Okrem pravidelného cvičenia a samozrejme dodržiavanie pitného režimu sa musíte zamerať na svoj jedálniček. Či už by ste sa spýtali akéhokoľvek špecialistu na chudnutie alebo nutričného odborníka, vždy by vám bolo povedané, že kľúčom k hubenému telu je predovšetkým jedálniček, ktorý neobsahuje žiadne zbytočné cukry, ale predovšetkým potraviny, ktoré telu napomáhajú s odbúravaním brušného tuku.

Možno ste doteraz ani netušili, že také potraviny vôbec existujú, ale je to naozaj tak. Medzi potravinami sa nájdu také, s pomocou ktorých hravo spálite nechcený tuk v okolí brucha. O akých potravinách teda hovoríme?

pikantné korenie

K zrýchleniu a stimulovanie metabolizmu prispievajú predovšetkým chilli papričky alebo iné pikantné korenie. A práve zrýchlenie metabolizmu je presne to, čo potrebujete. Keď dôjde k zrýchleniu metabolizmu, telo bude razom spaľovať ďaleko rýchlejšie prebytočné kalórie a vaše bruško sa začne zbavovať prebytočného tuku. Zaraďte preto štipľavé korenie do svojich jedál a neoľutujete.

mandle

Všeobecne všetky oriešky sa odporúčajú jesť, na druhú stranu keby sme mali byť konkrétny, vypichne mandle, ktoré udržujú žalúdok plný po dlhšiu dobu, čo predchádza zbytočnému prepchávaniu sa. Navyše mandle obsahujú veľké množstvo zdravých tukov a bielkovín, tiež sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny, ktoré nielen, že zrýchľujú metabolizmus, ale tiež zvyšujú energiu.

ovocie

Ovocie by sa malo jesť predovšetkým dopoludnia, preto to dodržujte a rozhodne na ovocie nezabúdajte. Práve ovocie je bohaté na vitamíny, minerály i antioxidanty. Zlepšuje trávenie, zvyšuje rozmanitosť dobrých črevných mikróbov, tiež znižuje krvný tlak a bojuje s tukom na bruchu.