Slovenské ženy a ich módne prešľapy. Čo robia zle?

Mnohí páni tvrdia, že najkrajšie ženy na svete sú Češky a Slovenky. Lenže ak by sme na to mali nahliadnuť z módneho hľadiska, povedali by sme, že najkrajšie ženy sú rozhodne Francúzky, pretože tie vždy vedia, čo si môžu a nemajú obliecť. Slovenské ženy sa bohužiaľ neustále dopúšťa mnohých módnych prehreškov, ktoré sa s nimi neskôr ťahať naozaj dlho. Aby ste sa takýmto módnym prehreškom vyvarovali, prinášame ich zoznam.

Doplnky vždy do jednej farby

Už dávno neplatí, že kabelka musí mať rovnakú farbu ako topánky a že ostatné doplnky musí mať rovnakú farbu ako kabelka. Tak to možno chodilo kedysi, ale dnes je to úplne inak. Keď nosíme doplnky v jednej farbe, ostatní si skôr len ťukajú na hlavu. Nie je to in, je to jeden z mnohých módnych prehreškov slovenských žien, akých sa dopúšťa.

Mnohé ženy sú toho názoru, že keď zvolia jednu farbu, nič zlé sa nestane. Lenže to je naozaj omyl. Celý outfit zladený do jedného tónu vyzerá veľmi neprirodzene.

Lesk, zdobenie, to slovenské ženy milujú

Bohužiaľ sme sa zastavili niekde v sedemdesiatych, osemdesiatych rokoch, keď lesk a zdobenie bolo in. Mnohé slovenské ženy vo svojich šatníkoch majú neustále veľmi lesklé, zdobené veci, ktoré vyťahujú ako na spoločenské akcie, tak len na obyčajný nákup. Pravdou však je, že lesk a zdobenie – to je to, čo už je dávno out. Výrazné kúsky sú rozhodne super, len nesmie byť výrazné kvôli umelým aplikáciám, ktoré sa blyští alebo inak pútajú pozornosť. Radšej sa držte pravidlom, že menej je viac.

Športové bundy nepatrí na spoločenské akcie

Bohužiaľ množstvo českých žien sa dopúšťa ďalšieho módneho prehrešku, a síce berie si na spoločenský večer športovú bundu. Lenže športová bunda naozaj nepatrí na večer, nie je to slávnostné model. Lodičky a šaty by mali trčať len spod kabáta, nie spod športové bundy, ktorá je síce nepremokavá, ale na spoločenský večer sa nehodí.