Skúste to s klobúkmi

Konečne sa nám jar dostáva konečne do formy. Teploty sa nám zvyšujú na príjemných pätnásť až dvadsať stupňov nad nulou, čo znamená, že už sa pomaly môžeme obliekať trochu voľnejšie a ľahšie. Možno by sme dokonca mohli siahnuť aj po obľúbených džínsových bundách alebo napríklad po koženkových bundičkách, ktoré sú úplne fantastické nielen u žien, ale predovšetkým práve u mužov. Iba tí tak dokážu očariť nejednu ženu, s ktorou sa stretnú. Kožené bundy sú na mužoch absolútne neodolateľné, ale musí sa samozrejme dobre doladiť. Chce to teda trochu fantázie, ktorú bohužiaľ niektorí páni pri vyberaní svojho looku postrádajú. Práve preto je tu tento článok, ktorý vám jednoznačne prezradí, čo sa teraz najviac nosí a čo sa práve dá skombinovať napríklad s touto sexi koženkovou bundou. 

Páni a klobúky? To je neodolateľná kombinácia! 

Ak si naozaj zvolíte už spomínanou bundičku, voľte ju jednoznačne predovšetkým s veľmi obľúbenými trhanými džínsy, ktoré sú však kratšie – nie až po členky. Skúste si k nim pridať jednoznačne tiež kockovanú košeľu, takú tú farmárskou, ako by ju mnoho mužov i žien nazvalo. Bundička pripadne pekne na ňu. Ďalej to skúste s klobúkom, pretože ten je teraz veľmi trendy, a to nielen v dámskom, ale aj práve v pánskom svete. Kto by odolal! Pokiaľ zvolíte tieto kúsky k sebe, budete neodolateľní. Ovšem dbajte aj na obuv. Tá najlepšia konkrétne v tvare poltopánok s vysokou podrážkou. Ak zvolíte tenisky, tak len niečo podobné Converskách alebo tým od značky Vans. Nevoľte klasické AirMax od Nike. Tým sa vážne vyvarujte u tohto looku. 

Ak by ste chceli pôsobiť ešte viac štýlovo, skúste to jednoznačne s fantastickými trakmi! Tie z vás urobia navyše úplného gentlemana, čo iste každá žena ocení, nemyslíte? Len ju nezabudnite otvoriť dvere, keby si tohto looku vážne nevšimla – čo sa už žien ale nestane.