Sexy oblečenie pre mužov: výstrihy, prestrihy, priehľadné a priliehavé materiály trendom roku 2022

Zatiaľ čo ženy ich už dávno nosia, u mužov sa jedná o niečo nevídané. V skutočnosti by ste si muža oblečeného v sexi oblečení, ktoré je tvorené zaujímavými ramienkami, prestrihmi, veľkým výstrihom alebo napríklad odhaleným bruchom, mohli pomýliť s homosexuálom alebo transsexuálom. Na móle rôznych svetových módnych značiek sa ale takéto oblečenie skutočne objavilo! Je to teda znamením toho, že mužom končí ich pohodlné obdobie tričiek a džínsov?

Nájsť sexy oblečenie pre mužov je veľmi ťažké

Keď dnes vyrazíte do obchodu, pravdepodobne na sexi pánske oblečenie len tak nenarazíte. V Českej republike sa trendy presadzujú až niekoľko rokov po tom, čo boli preverené v iných krajinách. Pokiaľ si do vyhľadávača zadáte „sexy pánske oblečenie“, ukáže sa vám predovšetkým spodné oblečenie, niekoľko málo tričiek (s priehľadnými prestrihmi), ale hlavne dámske oblečenie. Skrátka a dobre, ponuka tohto segmentu pre pánov je veľmi obmedzená.

Kde hľadať?

Keď sa prejdete obchodom s dámskym tovarom, narazíte na množstvo krajkových topov, priliehavých šiat, zaujímavých aplikácií zdôrazňujúcich ženské krivky. Pri chôdzi v pánskom oblečení sa ale môžete trochu nudiť. Dôvodom je to, že ponúkané sú nohavice, džínsy, tričká, košele a ďalšie pohodlné, ale nudné oblečenie. Medzi priekopníkov sexy pánskeho štýlu na jar 2022 patria svetové značky, ako je Saint Laurent alebo Palomo Spain. Tie sa zamerali najmä na kožu – upnutú, priliehavú a mužnú.

Čo môžete v pánskej sexy móde nájsť?

Okrem už spomínaného oblečenia sa môžete tešiť na zavinovacie topy na ramienka, ktoré boli predtým dominantou žien. Také topy potom môžu byť doplnené rukávmi zo sieťoviny. Elegantné tangá, skrátené pletené vesty a priehľadné tielka alebo len priehľadné rukávy, ktorými môžete doplniť rôzne kusy oblečenia, sú ďalšími príkladmi. Asi ešte potrvá, kým sa s takýmito typmi oblečenia stretneme na pultoch českých obchodov, rozhodne ale je na čo sa tešiť!