Seriály, ktoré budú ženy baviť

Máte pred sebou voľný víkend a chcete si ho užiť len sami so sebou? Existujú seriály, ktoré si ženy úplne zamilujú a nad ktorými páni skôr ohrnú nos. Ale to nevadí, sú totiž nadupané romantikou, nádejou a tiež vtipom. Stačí si z nich vybrať ten, ktorý ste doteraz nevideli.

Sex and the City

Sex v meste je úplnou klasickou. Ide o rovnako kultový seriál, ako sú obľúbení Priatelia. Dej pravdepodobne poznáte a nie je ho potrebné nejako rozvíjať. Skrátka a dobre je to skĺbenie náhod, vtipu, sexu, ale aj lásky a romantiky. A keď už sa na neho dodíváte, môžete naň nadviazať dvoma podarenými filmovými snímky.

Mimochodom, až budete v New Yorku, vaše zastávka musí byť pri dome jednej z hlavných hrdiniek. Ide o turisticky vyhľadávané miesto, ktoré stoja aspoň za jednu fotografiu.

Ženy z rodu Gilmorovcov

A keď už sme začali tými kultovými seriály, tak nimi ešte budeme pokračovať. Ponúka sa tiež fenomenálny vtipný seriál, ktorý je dodnes veľmi obľúbený. A je ním seriál s názvom Ženy z rodu Gilmorovcov. O matke samoživitelce a jej dcére, o prarodičoch, ktorí sú nadmieru bohatí, a o fantastickom vzťahu, ktorý si môže matka s dcérou vzájomne vypestovať.

No, aj tento seriál sa po rokoch dočkal svojho pokračovania. K videniu je ďalších niekoľko hodinových filmov, ktoré sú takým rokom v kocke. Ak ste zhliadli prvotnú diely a nevideli štyri nové a posledná, je načase si na ne urobiť čas.

Big Little Lies

Len málo seriálov sa stalo doslova hitom. Jedným z nich je aj snímka Big Little Lies, ktorý je plný významných hercov a herečiek. Ide o doslova promenádu ​​skvelých celebrít, ku ktorým patrí Nicole Kidman, Reese Witherspoon alebo napríklad Shailene Woodley.

Krása, pretvárka, vražda – v seriáli sa spája všetko, čo diváka dokáže dostať prakticky ihneď do deja.