Trendy zo sveta nohavičiek: neviditeľné kúsky a spodná bielizeň so skrytými funkciami

Je až neuveriteľné, čo všetko sa dá vymyslieť na poli nohavičiek. Mnohí z nás sa domnievajú, že nohavičky sa líšia len svojimi strihmi. Moderná doba ale nahráva šikovným technológiám, takže to už dnes nemusí byť pravda. Nohavičky môžu poskytovať oveľa väčšie pohodlie a dokonca aj erotické uvoľnenie. Mnohé z nich sú dostupné už aj v našich e-shopoch. Takže ak vás niektorý z kúskov zaujme, môžete po nich pátrať.

Nohavičky pre sex na diaľku

Tieto nohavičky sú vybavené špeciálnou vreckom, do ktorej možno umiestniť vibrátor. Ten je možné používať pomocou aplikácie cez chytrý telefón. A je len na majiteľke nohavičiek, komu prístup k tejto aplikácii zverí … Tieto nohavičky môžete zohnať aj u nás a ich cena sa pohybuje od jedného do dvoch tisícok korún.

C-string tanga

Pri zbežnom pohľade by ste mohli nadobudnúť dojem, že sa jedná o čelenku do vlasov. V skutočnosti to sú ale nohavičky, ktoré sú určené iba na zakrytie genitálií. Neobsahujú žiadnu gumu alebo iné šnúrky. Ideálne sú najmä pod tesné oblečenie, pretože potom vás nemusí trápiť obrysy spodného oblečenia. Ani pod tou najtenšie látkou …

Nohavičky bez spodnej časti

Mnohí ľudia tvrdia, že chodiť bez spodného prádla je zdravé. Možno to je dôvodom, prečo majú úspech aj nohavičky bez spodnej časti. Sú teda v podstate opakom C-string tang: to, čo odkrývajú, sú iba genitálie. Ak už si s takými nohavičkami nevyrazíte do ulíc, možno je ocenia váš partner v spálni …

Body

Namiesto nohavičiek rovno celé body. Niekomu sa to môže zdať nepraktické, avšak aj toto spodná bielizeň môže byť veľmi sexi. Navyše nehrozí, že vám vykuknú holá chrbát, keď sa pre niečo ohnete.

Nohavičky na chudnutie

Iba tým, že budete nosiť špeciálne spodnú bielizeň, môžete chudnúť! Japonci vyvinuli nohavičky, ktoré sú zo špeciálneho materiálu, ktorý pomáha chudnúť. Nemusíte chodiť do posilňovne, behať či venovať sa inému športu.