Semišové čižmy pre jarné dni

Jar je konečne tu, čo znamená, že sa nám konečne pošťastilo, a môžeme opäť vytiahnuť obľúbené kúsky oblečenia. Preč s čiapkami. Tie vymeňte jednoznačne za vkusné klobúky, ešte vkusnejšie šiltovky a šál zmeňte v drobný ľahký šatku, ktorý si budete uväzovať okolo krku ako letuška. Myslite tiež na džínsy, pretože konečne môžete vyhodiť tie vyteplené. Je načase vytiahnuť roztrhané džínsy, ktoré z vás opäť urobia štýlovú ženu! Avšak u zmien topánok to bude o niečo ťažšie. Samozrejme vytiahnite obľúbené tenisky, na ktoré ste sa tešili celú zimu a ktorých ste sa nemohli dočkať, s čižmami však pravdepodobne vydržte. Teda ak máte čižmy v semišovom prevedení, tie by sa vám totiž mohli ešte hodiť. Ide najmä o chvíle, keď také krásne teplé počasie a slniečko vystrieda pochmúrne daždivé počasie, ktoré sa nesie najmä v znamení zimy. Bohužiaľ vás tenisky neochráni pred veľkým množstvo vody, a tak budete musieť hľadať v obchodoch patričnú obuv. Ak si však ponecháte semišové prevedenie čižiem ešte v botníku aspoň do mája, vyhnete sa zbytočnému utrácaniu za topánky, po ktorých práve dvakrát netúžite.

Navyše sa jedná o pekný a štýlový kúsok

Ak si myslíte, že na jar budete za čudáka, keď si ponecháte na nohách semišové čižmy, ktoré ste nosili v zime, nemusíte sa ničoho báť. Tieto topánky pre vás nie sú nejako zlí, naopak sa stále jedná o kúsok, ktorý by vám mohla kdejaká žena závidieť. Pekné semišové čižmy už nenájdete len tak niekde a pre jarné chladné rána či chladnejšie večery sú úplne ideálnou voľbou. Navyše, ak je pekne skombinujete s vašou denným outfitom, iste zožnete slovíčka obdivu a množstvo otázok, ako a kde ste k takým skvelým topánkam prišli.

Semišové topánky schovajte až na sklonku apríla a mája, pretože vtedy stále síce budú hroziť dažďa, ale už bude na tento typ obuvi naozaj horúco. Začiatok jari je ešte chladnejšie, a tak táto obuv nevadí.