Kabelky, mikiny aj džínsy. Čo ďalšie tvorí základ dámskych šatníkov?

Možno si hovoríte, že ženy toho majú zbytočne veľa. Lenže pravdou je, že dámsky základ šatníka tvorí až príliš veľa vecí, ktoré žena k svojmu životu potrebuje. Možno si hovoríte, že nemusí mať ženy všetko, čo má tvoriť základ ich šatníku, ale pravdou je, že ak čo i len jeden kúsok, napríklad v podobe šály Michael Kors alebo tričká Armani, chýba, razom sa nezostaví dokonalý outfit, respektíve každodenné výber oblečenia nebude nič ľahké.

Ak patríte k ženám, poďme si preto prezradiť, čo by malo byť súčasťou vášho šatníka a vašej zbierky, aby ste si ľahko a rýchlo každý deň vykúzlil outfit, s ktorým budete spokojná.

Na úvod je potrebné povedať, že jednofarebná tričká sú samozrejmosťou, ďalším základným kúskom sú džínsy, ktoré je dobré mať rovno v niekoľkých prevedeniach a strihoch, a samozrejme nesmieme zabudnúť na veľkú a malú kabelku či mikinu. Čo ďalšie však patrí do základu dámskeho šatníka?

košeľa

Ďalším základným kúskom sú bezpochyby košele, ktoré by žena mala rozhodne mať. Košeľa je dobré mať vo viacerých spracovaniach. Jedna by mala byť jednofarebná a vypasované, ktorá sa bude tým pádom hodiť na rôzne formálne či pracovné stretnutia a záležitosti. Druhá by mala byť károvaná, ktorá bude určená na návšteve kina alebo ktorú si vezmete napríklad na rande.

Sukne

Súčasťou dámskeho šatníka, respektíve súčasťou základu dámskeho šatníka by mala byť sukňa. V ideálnom prípade by takáto sukne mala byť vypasované, krásne priľahlá, ale ak na to žena nemá postavu, môže voliť tiež áčkový sukňu alebo sukňu podobného strihu. Treba mať na pamäti, že sukne sa dnes nenosí len do spoločnosti, ale je to tiež outfit, ktorý je možné si vziať na rande či na kávu s kamarátmi.

bunda

Štýlová, moderná bunda – to je ďalší základný kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku ženy. V ideálnom prípade by takáto bunda mala byť bomberom alebo džínsová, to sú aktuálne hity.