Aké farby pozdvihnú váš šatník?

Pripadá vám, že váš šatník nemá štýl? Že je stále rovnaký, nemenný, že by ste ho chceli niečím spestriť? V takom prípade možno váš šatník postráda farby, ktoré je potrebné naraz do šatníka priniesť. Farieb sa naozaj nemusíte báť, veď sa blíži jar, a to sa v znamení farieb rozhodne nesie. V prípade, že sa rozhodnete pre pestrejšie šatník, vieme, aké farby vám šatník krapet pozdvihnú.

Aj keď počas zimy sa farby príliš nenosili, teraz sa blíži jar, čo znamená, že sa farby nosia, a to vo veľkom. Nebojte sa preto do svojho šatníka farby priniesť, predsa len tým do svojho šatníka prinesiete teplé počasie o malú chvíľku skôr. Ponúka sa však otázka, aké konkrétne farby do šatníka priniesť, aké sú tou najlepšou možnou voľbou. Našťastie my to vieme!

Žltá farba prinesie slniečko do šatníka

Všeobecne možno povedať, že tento rok sa nesie v znamení pastelových farieb. Niektorých farieb sa však nemusíte báť ani v ich sýtejšími prevedení. Napríklad žltá farba je farbou slniečka, teda žltá farba rozsvieti váš šatník, aj keď je vonku škaredo.

Samozrejme nemusíte vsádzať len na žltú farbu vo vašom šatníku, krásnou farbou je tiež farba fuchsiová, ktorá v človeku vzbudzuje sebadôveru a tiež odvahu. Jedná sa o farbou plnú energie, na ulici vás vďaka nej nikto neprehliadne.

Aj s červenou farbou zažiarite

K ďalším veľmi výrazným farbám patrí farba červená, ktorá taktiež pozdvihne váš šatník na úplne inú úroveň. Mnoho ľudí ju zamieňa so svetlo ružovou farbou, ale na rozdiel od ružovej farby je červená farba farbou energie, v ktorej sa človek cíti naozaj sebavedome. Nie je to farba, ktoré by ste si na ulici nevšimli, práve naopak – táto farba je úplne neprehliadnuteľnou, tým si môžete byť istí.

Okrem červené stavte ešte na modrú, ktorá je upokojujúca farbou a farbou utišujúci stres.