Rovný kabát sa dá nosiť s čímkoľvek! Nebojte sa ho kombinovať

V tohtoročnej zimnej kolekcii sa nám ukázalo mnoho fantastických kúskov, bez ktorých sme nemohli urobiť ani ranu. K týmto kúskom sa radia napríklad dlhé šaty krabicového strihu, voľné svetre s rolákom alebo mikiny s rozširujúcimi/zvonovými rukávmi. Okrem toho sme museli mať parku s kožúškom na kapucni alebo naopak elegantné rovné kabáty, ktoré sú skutočne nenahraditeľné.

Kabáty rovného strihu sa stali skutočne veľmi populárne. Človek by povedal, že sa stali tak populárne, že ich musí mať úplne každý. Mnoho ľudí si však myslí, že také kabáty sa dajú kombinovať iba s elegantným štýlom, čo však nie je úplne pravda. Poďme si spomenúť, s čím sa dá kabát kombinovať.

• Tenisky

Kabát rovného strihu tu nie je len pre tých elegánov, ktorí nosia neustále len poltopánky alebo lodičky či nohavice alebo šaty. Nie je tu len pre sekretárky alebo vysoko postavených úradníkov. Je tu aj pre tých, ktorí milujú ledabylý štýl, ktorí milujú, keď sa v oblečení cítia pohodlne.

K tomuto kabátu nenazúvajte na nohy len chelsea topánky alebo poltopánky či lodičky alebo čižmy, ale nebojte sa ani tenisiek. Už ste určite počuli o tom, že módne teraz je hlavne to, keď sa kombinuje elegantnosť s ležérnosťou.

• Mikiny s kapucňou

Nevšednou kombináciou je aj kombinácia kabátu rovného strihu s mikinou s kapucňou. Mikiny sú všeobecne teraz veľmi populárne, opäť platí, že sa kupujú najmä vo väčšej veľkosti, aby boli voľnejšie. Mnoho ľudí svoje mikiny schováva pod bundu, ale prečo? Práve tento štýlový kúsok by mal ísť vidieť! Namiesto bundy tak na seba hoďte kabát rovného strihu, nezabúdajte ho, neuväzujte okolo krku šál – len si skrátka kapucňou prehoďte cez golier kabátu, obujte tenisky, na chrbát hoďte batoh a sebavedome vykročte do sveta.

Pokiaľ si namiesto mikiny vezmete sveter s rolákom, opäť nech ide rolák vidieť. Neuväzujte tak okolo krku šál, ale nechajte, nech je rolák tým, čo ochráni váš krk.