Štyri lacné a šik tenisky, ktoré si môže dovoliť úplne každý

Aká obuv sa dnes hodnotí ako najpohodlnejšia? Sú to jednoznačne tenisky, ktoré sa v minulosti nosili hlavne na športové oblečenie a využívali sa hlavne na športovanie. Teraz sa však všetko zmenilo a tenisky je možné nosiť aj k úplne iným outfitom než len k tým športovým. Nemusíte sa dokonca báť ani kombinácia formálnych spoločenských šiat s teniskami, aj to sa teraz nosí a aj s týmto doslova zabodujete. Odporúčame však mať také tenisky, ktoré sú moderné, s nemodernými teniskami outfitmi nebudú vyzerať k svetu.

Aj svet tenisiek je neustále iný a neustále sa mení. Bohužiaľ mnohé tenisky sú nadmieru drahé, nemôže si ich dovoliť každý. Našťastie existujú ich lacnejšie alternatívy, ktoré síce tak dlho nevydržia, na druhú stranu sú lacnejšou parádou.

Ponúka sa otázka, aké tenisky sú dnes považované za najhorúcejšie a najštýlovejšie. Dokázali by ste takéto tenisky vymenovať? Prinášame vám štyri tipy na šik tenisky, ktoré sú navyše za skvelú cenu, že si ich môže dovoliť naozaj každý.

Asics Gél-Giablo

Japonský gigant Asics má celý rad skvelých tenisiek za ešte lepšie ceny. Konkrétne tenisky Gél-Diablo stoja za hriech. Jedná sa o tenisky, ktoré sú retrospektívnou siluetou z deväťdesiatych rokov.

Adidas Superstar 80s

Adidas má aj tenisky, ktoré vás nezruinujú. Jedny také sú modely Superstar 80s, ktoré boli predtým určené len pre basketbal, teraz tvoria neoddeliteľnú časť štýlových outfitov.

Hummel Edmonton OG

Možno ste o značke Hummel nepočuli, to však neznamená, že neexistuje. Konkrétne tenisky Hummel Edmonton OG sú jednoduché, no štýlové a ľahko svojim dizajnom konkurujú veľkým teniskovým gigantom.

Adidas Superstar Slip On

Ešte sa vráťme k značke Adidas, ktorá sa pýši zaujímavou obuvou známou ako Superstar Slip On. Jedná sa o obuv bez šnúrok, ktorá je nadmieru pohodlná a šik. Je možné ju zaobstarať v bielom alebo čiernom prevedení.