Riflová košeľa ako módny trend. Nebojte sa kombinovať denim s denimom

Kúpiť si nejaký nestarnúci kúsok do svojho šatníka, to sa môže zdať ako veľký oriešok. Buď si ľudia myslia, že žiadne nestarnúce kúsky neexistujú, alebo sú toho názoru, že ich je veľa. Či už patríte do tej či onej skupiny, spomenieme jeden, ktorý z módy určite ešte dlhé roky nevyjde. Je ním riflová košeľa, ktorú bohužiaľ nevie len tak niekto kombinovať. A nie je to ani nič ťažké!

Riflová košeľa je nestarnúca klasika

Slim džínsy, oversized svetre, čierne saká a samozrejme kostýmy – to je len hŕstka nestarnúcich trendov, kam by sme mohli s odstupom času zaradiť aj klobúky, biele košele alebo biele tenisky, ktoré kombinujeme ako s džínsami, tak so šatami alebo sukňami. Náš zoznam by sme tiež mohli doplniť ešte o jeden kúsok, ktorým je riflová košeľa.

Ako ale bolo spomenuté, tento kúsok nevie mnoho žien kombinovať. Aj preto buď visí v skrini, alebo si ju ani nekupujú, aj keby veľmi chceli. Poďme si preto toto tajomstvo odtajniť!

Denim s denimom ide dohromady

Aj keď sa javí kombinovanie džínsovej košele ako veľký oriešok, paradoxne je to vec veľmi jednoduchá a jednoduchá. Najlepšie totiž ide do kopy denim s denimom. Najlepšie funguje skvelá košeľa s tmavšími džínsami, ale prípadne sa nebojte skombinovať modrú džínsovú košeľu s čiernymi nohavicami. Aj to funguje takmer dokonale.

Módni stylisti sa zhodujú na tom, že riflová košeľa je veľmi variabilným kúskom. Nezáleží na tom, v akej podobe si košeľu kúpite, ale v každom prípade bude vyzerať úplne skvele. Povolený je krátky rukáv, dlhý rukáv, aj alternatíva so zdobením. V každom prípade ju však možno nosiť v kombinácii s ďalšou džínsovinou.

Vždy do nohavíc!

Rovnako sa módni stylisti zhodujú na ďalšie veci, a síce každá žena by sa mala snažiť, aby sa podporila silueta takzvaných presýpacích hodín. Preto košeľu v každom prípade zastrčte do nohavíc, nech už sa rozhodnete pre model s akokoľvek dlhými rukávmi.