Móda pre ženy narodenia v znamení Kozorožca

Móda nie je žiadna veda. Najmä ak vám niekto radí za chrbtom. Nemusí to byť nutne módny stylista, ale mnohé prezradia iba vaše znamenia. Že ste sa narodili v znamení Kozorožca? Máme pre vás konkrétne tipy, čo vám pristane alebo pre čo ste boli doslova stvorené.

Sofistikované oblečenie bude vašim denným chlebom

Dámy narodené v znamení Kozorožca boli ako stvorené pre sofistikovanosť, respektíve pre sofistikované oblečenie. Neboli ste pravdepodobne stvorené na unáhlené nákupy. Ste skôr zástancom praktickosti a rozvážnosť je vašou hlavnou vlastnosťou. A sofistikované oblečenie presne zapadá do vášho štýlu.

Pri výbere tohto štýlu sa do popredia dostávajú kvalitné materiály, z ktorých sa konzervatívne kúsky často vyrábajú.

Puzdrové sukne zapĺňajú váš šatník

A keď sme pri tej sofistikovanosti, váš šatník zahrnú puzdrové sukne alebo šaty rovnakého štýlu. Ženy narodené v spomínanom znamení tiahnu ku kancelárskej klasike, ktorou spomínané puzdrové sukne rozhodne sú.

Pokiaľ chcete tento konzervatívny kúsok niečím spestriť, môžete k nemu pridať krásny opasok, doplňte o koženú kabelku a samozrejme vysoké podpätky, ktoré opticky predĺžia nohy, čo potrebujú najmä ženy nižšie postavy alebo tie, ktoré volia sukňu pod kolená.

Business nohavice ako alternatíva sukne

Móda pre ženy narodené v znamení Kozorožca môže zahŕňať aj nohavice, pokiaľ nie ste fanúšikom sukní. Na trhu sa totiž nachádzajú aj takzvané business nohavice, ktoré presne spadajú do štýlu, ktorý toto znamenie uprednostňuje.

Business nohavice môžu byť takzvané culottes, palazzo aj paperbag, ktoré majú vysoký pás a sú širokého strihu. Pokiaľ však nie ste fanúšikmi tohto typu, vhodné sú aj denimové nohavice, ktoré však budú dobre padnúť a zvýraznia postavu ženy.