Čo padne ženám, ktoré sa narodili v znamení Kozorožca?

Znamenie zverokruhu o nás veľa vypovie. Zatiaľ čo niektorí si myslia, že prezradia len našu povahu alebo vlastnosti, v skutočnosti o nás prezrádza oveľa viac. A to napríklad to, čo môžeme a nemôžeme nosiť. Že ste sa narodili v znamení Kozorožca? Poďme si prezradiť, čo vám podľa hviezd pristane najviac a čo je presne vašim štýlom.

Disciplína a spoľahlivosť sa premietnu aj do vášho šatníka

Kozorožci sú ľudia, pre ktorých je typická disciplína, spoľahlivosť, aj opustenosť do istej miery. Inými slovami sú to ťahúň, to už majú skrátka a dobre vpísané vo hviezdach. A presne tieto ich vlastnosti sa im premietnu aj do ich šatníka.

Jednotlivé kúsky budú spadať skôr do sofistikovaného štýlu, v ktorom bude dominovať udržateľnosť a nadčasovosť. Módne výstrelky nie sú práve gólom do čierneho, skôr kancelársky štýl – to je to pravé orechové. Preto presne tomuto podrobte svoj šatník.

Sako, ktoré bude symbolizovať úspech

Ženy narodené v znamení Kozorožca majú tendenciu obliekať sa tak, ako keby už úspešnými boli. Čiže sako, ktoré bude mať ramenné vypchávky a ktoré vďaka tomu pôsobia do istej miery emancipovane, to je presne onou spomínanou trefou čierneho.

Či už ale budete kupovať puzdrovú sukňu alebo nohavice cigaretového strihu, vo všetkých prípadoch voľte tlmené farebné odtiene, ktoré idú s vašou sofistikovanosťou ruka v ruke. Čierna, biela, hnedá – to je presne vaša paleta farieb.

Jednoduchosť nadovšetko

Pri výbere jednotlivých kúskov do šatníka vsádzajte na jednoduchosť. A aby vám basic kúsky vydržali naozaj dlhú dobu, svoju pozornosť upnite smerom udržateľných, kvalitných materiálov.

Vďaka dodržaniu tohto všetkého si vypestujete skutočne skvelý šatník, ktorý je úplne adekvátny k vášmu znameniu. Navyše je naozaj nadčasový a vždy ľahko kombinovateľný. A presne to ste chceli dosiahnuť, alebo nie?