Retro doplnky sú späť. Široké gumičky aj Choker opäť na pultoch

Ak ste pravá nákupné maniačka, potom iste sledujete dianie v módnom svete a iste vám neprekĺzne žiadne horúce trendy medzi prstami. Ak je to skutočne tak a vy sa radíte medzi ženy milujúce módu, určite je vaša šperkovnica plná Choker a širokých gumičiek. To sú totiž doplnky, ktoré sa opäť dostali do módy. 

Spomínate si na nestarnúci filmy plné muziky, ktorými je „Pomáda“ a „Horúčka sobotňajšej noci“? Ak áno, spomeniete si aj na legendárne outfity, ktoré nosili hlavné herci. Outfity boli plné farieb, koženky a vzorov. Človek by povedal, že sa niečo také nemôže do módy opäť vrátiť, ale človek sa hocikedy pletie. A v tomto prípade sa pletie určite. Práve retro sa opäť do módy vrátilo a opäť ožiarilo naše šatníky. 

V súčasnej dobe sú obchody s oblečením plné nostalgie. Väčšina ľudí si spomenie na svoju mladosť, kedy tancovali na nestarnúci hity Michaela Jacksona a Michala Davida. Aké konkrétne kúsky sú zase späť? 

Nielen oblečenie, ale aj retro doplnky sa vrátili 

Pri slove „retro“ si každý vybaví bodkované šatky červenej farby a stuhu vo vlasoch. Lenže to nie je to jediné, čo sa vrátilo. Okrem nestarnúcich zvonových nohavíc, okrem ľadviniek a batikových tričiek sa vrátili aj mnohé retro doplnky, ktoré možno kombinovať skutočne so všetkým. 

Aké doplnky to sú? 

Nesmieme opomenúť takzvané Choker, čo sú mašličky okolo krku, ktoré môžeme zaregistrovať práve vo filme „Pomáda“. Páni týmto elegantne a zároveň rebelsky vyzerajúcim náhrdelníkom hovoria „obojky“, ale ženy na ne skutočne nedajú dopustiť. 

Okrem Choker si zamilujete aj široké gumičky. Teda, zamilujú si ich ženy, ktoré majú miesto vlasov bohatú hrivu. Ak spadáte do skupiny žien s riedkymi vlasmi, bohužiaľ vám široké gumičky neurobia radosť. Čo je však pozitívne, opäť je možné zakúpiť v mnohých farebných prevedeniach a kombináciách. Je len na vás, aké si zaobstaráte do zbierky.