Ako docieliť dokonalých vĺn?

Ženy chcú vyzerať na prvý pohľad oslnivo a krásne. Preto sa denne snaží o nádhernú Visazí. Dokážu vstať aj o hodinu skôr len preto, aby sa dokonale nalíčili a aby vyzerali takzvane „k svetu“. Lenže niekedy im dokonalú Visazí kazí vlasy, ktoré nie a nie skrotiť. Väčšinou pomôže žehlička na vlasy, ktoré si vlasy dokonale podmaní, ale čo keď nemáte záujem o rovné vlasy a chcete radšej vlny? Poradíme vám, ako ľahko a rýchlo dosiahnete dokonalých vĺn. 

Na vlny sa najčastejšie používa kulma, lenže s kulmou nevie zaobchádzať každá žena. Väčšinou nám kulma len spáli prsty a následne vlasy, neurobí nám perfektné vlny. Ideálne je, keď si cez noc na vlasy aplikujete gumové natáčky, ktoré vám do rána urobia nádhernú, dych berúce hrivu. Čo však robiť, keď potrebujete mať vlny hotové do dvoch hodín? 

Keď máte mokré vlasy 

Ak si umývate vlasy, môžete si poradiť aj elektrických pomôcok. Stačí, keď si jednotlivé pramienky vlasov zmotáme a následne si ich zamotáte do malinkých drdolov. Keď vám vlasy uschnú, drdoly rozpustíte a dosiahnete perfektných vĺn, ktoré vydržia aj celý deň. 

Ak vám vlasy schnú pomaly, môžete si pomôcť fénom. S jeho pomocou si vlasy vysušíte a drdoly rýchlejšie urobia vlny. 

Žehlička je pomocník na všetko 

Ak si svoje vlasy nestíhate umyť, siahnite po žehličke. To je pomocník na všetko. Vlasy dokáže nielen narovnať, ale aj zavlnit. Je to však krapet pracné. 

Na vlny potrebujete najlepšie guľatejší žehličku, na ktorej budete pomaly obtáčať jednotlivé pramienky vlasov. Odporúčame každý pramienok jemne nastriekať lakom, nech vlny nesplihnou, než si dotočíte zvyšok vlasov. 

Prístroje, ktoré berú dych 

Keďže žijeme v modernej dobe, môžeme si zakúpiť i také elektrické pomocníkov, ktorí nám vlnky urobia doslova do pár sekúnd. Stačí zapátrať na internete, nájdete mnoho zaujímavých pomocníkov, ktoré síce nie sú najlacnejšie, ale ktoré svojou Visazí aj rýchlosťou berú dych.