Ako ušetriť pri nakupovaní oblečenia?

Predovšetkým ženy vydržia nakupovať dnes a denne. Ak patríte k ženám, ktoré za nakupovanie utráca celej svojej výplaty, je načase sa naučiť, ako pri nakupovaní ušetríte. Každú ženu denne zvádza obchody s oblečením, ktoré lákajú na nové kúsky, ktoré ešte nikto nemá. Ak však povolíte, ak sa necháte vtiahnuť do obchodu, budete následne horko ľutovať. Peňaženka opäť utrpí citeľný šok a vy budete musieť prežívať až do výplaty. Naučte sa preto niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu pri nakupovaní oblečenia ušetriť. 

Ženy väčšinou chodia do obchodov vtedy, kedy sa nudí. Väčšinou ani nepotrebujú nič na seba, skrátka sa nudí, preto si zakúpi niečo nové. Väčšine ženám praskajú šatníky vo švíkoch, napriek tomu do nich bijú ďalšie a ďalšie oblečenie. Tieto doby je však koniec. 

1) Mám niečo podobné? 

Každá žena si pri nakupovaní musí zodpovedať niekoľko otázok, ktoré ju môžu odradiť od kúpe prípadného kúsku. Jednou z otázok je to, či už nemajú niečo podobné. Ak si ženy kúpi dva rovnaké alebo veľmi podobné kúsky, je pravdepodobné, že jeden z kúskov zostane na ocot. Žena nikdy nenosí dva rovnaké kúsky, vždy nosí len jeden. Než si teda kúpite tričko či džínsy, opýtajte sa, či nemáte niečo podobné. Ak áno, ponechajte kúsok v obchode pre niekoho iného. 

2) Mám to s čím zladiť? 

Druhou otázkou je, či máte kúsok s čím zladiť. Ak nie, radšej nechajte oblečenie v obchode, kde opäť urobí radosť niekomu inému. Každý módny kúsok musíte mať s čím zladiť, inak je jasné, že bude trčať na ramienku vo vašom už tak plnom šatníka. Nehovorte si, že doplnky dokúpite, pretože sa to rovnako nestane. 

3) Je to má veľkosť? 

Aj keď sa dnes nosí voľné veci, je nutné, aby to bola vaša veľkosť. Väčšie veľkosti nebudú vyzerať vôbec dobre. Aj keď je kúsok v zľave, nekupujte si ho, pokiaľ nie je vo vašej veľkosti.