Rapperský štýl vám dodá pohodlie aj nadhed

Nemusíte byť vyslovene fanúšikom rapu, aby ste si mohli obliecť zaujímavý outfit a zabaviť sa s ním. Čo si obliecť?

Vrecovité džínsy ako základ oblečenia

Žiadny hip-hoper nenosí obtiahnuté džínsy. Táto kombinácia sa stala zdrojom mnohých mémov, ktoré následne kolovali po internete po zvyšok jeho kariéry. Na to môžete staviť aj vy a zaobstarať si pohodlné nohavice s nízkym pásom. Po prvom dni nosenia zistíte, že je to skvelá voľba. Máte dostatok pohodlia a nemusíte sa o nič starať. Po tejto skúsenosti už nebudete chcieť svoje staré nohavice.

Tričko a košeľa so vzorom

Doplňte svoje háremové nohavice alebo vrecovité džínsy jednofarebným tričkom. Čím väčšie, tým lepšie. Všetko je to o pohodlí a prístupe. Zabudnite na veľkosť šiat. Na jednofarebné tričko si môžete hodiť maxi košeľu. Čím bláznivejší vzor, tým lepšie. Košeľu nechajte voľnú alebo ju provokatívne zapnite len na prvý gombík, ktorý je tesne pri krku.

Čo nosiť na hlave

Teraz máte celý rad možností, ako poslať svoj outfit do pekla. Prečo chcete vyzerať dobre, keď sa môžete cítiť skvele a nezáleží vám na tom, čo si myslí vaše okolie. Noste mikinu s kapucňou alebo obrovskú šatku. Nech už máte na hlave čokoľvek, noste to s dostatočným sebavedomím. Ťažko by ste mohli vytiahnuť hip-hopový model, keď máte deň sivej myši. Takže sa pripravte na chvíľu, keď zažiari a bum! Vypustite svoju módnu tvorbu do neba.

Oblečenie rapera zvýrazní športová obuv. Farebné tenisky sú momentálne najhorúcejšou záležitosťou, a to na platforme. Urobte si zo svojho dňa prehliadkové mólo, na ktorom budete vyzerať skvele. Samotné oblečenie vám dodá šmrnc aj sebavedomie. Budete radi, že ste ho tam poslali a nezostali ste v kúte. Dnes sa len veziete na vlne ľahkosti a radosti. Predtým, ako sa vydáte do sveta, doprajte si oldschoolovú lahôdku v podobe tohtoročného vystúpenia Halftime Show počas finále Superbowlu.