Prekrásna vianočná dekorácia pred dom za stovku. Ako na to?

Premýšľate, ako vyzdobiť priestor pred vašim vchodom bez toho, aby ste utrácali horibilné sumy za gýčovité dekorácie? Poradíme vám praktické tipy, ktoré sú nielen krásne a štýlové, ale aj lacné. Ideme na to.

Zasnežená symfónia

Pred vašimi vchodovými dverami sa pomocou správnych dekorácií dá ľahko vytvoriť veľmi štýlový priestor. Prajete si, aby to u vás vyzeralo ako v časopisoch o bývaní? Je to ľahké. Poštová schránka, ktorú pred dverami máte, by mala byť v prírodných odtieňoch, alebo v rovnakej farbe, ako sú vaše vchodové dvere alebo ich dverové kovanie. Rovnakú farbu použite aj pre kvetináč na vianočnú dekoráciu. Potom vám stačí len v lese nastrihať pár ihličnatých vetvičiek a vložiť ich do kvetináča. Snehom v spreji vetvičky ošetrite a vložte na celok vianočnú svetelnú reťaz.

Dokonalá krása

Prajete si, aby sa pred vašim vchodom zastavovali susedia a tešili sa z vášho výtvoru? Dajte si záležať a vytvorte si vianočný stromček z vetvičiek listnatého stromu. Postačí vám zviazať na jednej strane päť silnejších vetiev, ktorými budete prepletať tenké vetvičky. Keď je konštrukcia hotová, pomocou tavnej pištole na stromček pripevnite ozdoby, ktoré sa hodia do exteriéru. Potom už len stromček ozdobte vianočnými svetielkami.

Zelený vianočný stromček

Tento tip ocenia tí, ktorí milujú zelenú farbu stromčeka, a majú radi moderné dekorácie. Do kvetináča si najskôr zapichnite niekoľko vetvičiek ihličnanov. Postupne ich viazacím drôtikom tvarujte do špicatého vianočného stromčeka, ktorý bude jemne naklonený. Potom už stačí len s tavnou pištoľou pridať nejaké ozdoby, a celok osvetliť. Tento ľahký stromček vám bude robiť tú najlepšiu službu po celú dobu Adventu, ale aj po Vianociach. Vonku vydrží dekorácia dlho krásna.

Máte aj v pláne si váš vchod príjemne ozdobiť? Vyrobte si ľahké dekorácie, ktoré vašu peňaženku rozhodne nezaťažia. Ktorá vám padla do oka najviac?