Prečo sa telové pančuchy už vraj nenosia?

Telové pančuchy sa už vraj nenosia. A to už od roku 1995! Keď sa pritom rozhliadnete po ulici, dáte nám za pravdu, že telové pančucháče nosí každá tretia žena. Že by ich mali v šatníku už od roku 1995 alebo si ich výrobcovia dnešné faux paux neuvedomujú? A čo vy, nosíte telové pančuchy?

Prečo sa telové pančuchy už vraj nenosia?

Denne v nich do práce chodia vaše kolegyne, nosia ich vaša setra a koniec koncov vy tiež – telové pančucháče. Ak ich práve teraz máte na sebe, ospravedlňujeme sa, ale vraj už sa nenosí a to od roku 1995! Ale ako to, že nám to 22 rokov nikto nepovedal? Žeby nás výrobcovia telových siloniek schválne nechávali v omyle len preto, že sú v ich výrobných plánoch? Možno. Každopádne zajtra si do práce vezmite radšej pančuchy čierne, pretože tie by schválila každá módna polícia. Dôvodov, prečo vyradiť telové pančuchy zo šatníka je hneď niekoľko – vraj pôsobia až veľmi umelo, možno pod nimi vidieť nedokonalosti nôh a už vôbec nekorešpondujú s farbou prirodzenej pleti. Treba ale podotknúť, že zatiaľ čo odborníci na módu na telové pančucháče spílajú, nikto sa nevyjadril k novinkám na trhu. Ženy, ktoré rady skúšajú nové veci určite dobre vedia, že si v obchode môžu zakúpiť kvalitnejšie pančuchy s BB efektom, ktorý pôsobí na ich nohy ako make-up. Čo by na týchto pančucháčov povedala módna komisia?

Pančucháče už sa dnes netrhajú toľko ako kedysi

Pančucháče na telo a priehľadný lak do kabelky … to keby sa na pančucháčoch vytvorilo oko. Tak toto už dnes našťastie nehrozí a či si ženy berú do kabelky lak na nechty, rozhodne nie preto, aby ním lepili oko na pančuche. Dnešné pančuchy totiž niečo vydržia a ženy s nimi našťastie nemusia zaobchádzať ako s krehkým tovarom. Dnešné pančuchy sú viac odolnejšie a vydržia aj niekoľko akcií, za čo možno ospravedlniť aj ich o niečo vyššiu cenu.

A čo vy? Dáte na naše varovanie a telové pančuchy nadobro z vášho šatníka vyradíte alebo si ich pred svetom obhájite?