A pak že chlapi nepotrebujú kabelku – zamerané na pánske tašky!

Dámska kabelka bola, je a najskôr vždy tak trochu bude terčom posmechu pre pánov. Vraj, načo ju toľko potrebujú, keď je možné všetko potrebné vziať do vreciek? Nie všetko sa však do nich zmestí, a preto bystrí muži pred vydutinami vo vreckách uprednostnia štýlové pánske tašky, ktoré sú nielen praktické, ale aj veľmi pôsobivé. S akou taškou dnes muža pristihneme?

Aj muži milujú pohodlie pánskych tašiek

Aj tí najotrlejší muži už začínajú nosiť pánske tašky, všimli ste si? Zrejme prestáva byť trendom mať všetko po vreckách, a preto môžeme mužov čím ďalej tým častejšie pristihnúť nie len s taškou na notebook či ľadvinkou, ale aj s veľmi elegantnými pánskymi taškami, do ktorých sa im zmestí všetko potrebné. Najobvyklejšou taškou je tá cez rameno. Páni ju milujú lebo ju môžu ľahko prehodiť cez rameno a pritom vybavovať veľa vecí bez toho, aby svoju tašku niekde neustále zabúdali alebo v tom horšom prípade s ňou zápasili. Tašky cez rameno nemusia byť nijako veľké a vyrobené môžu byť z najrôznejších materiálov.

Pre elegantný look však odporúčame kožené tašky alebo aspoň tašky z koženky, ktoré sa hodia aj na formálnejšie príležitosti. Muža v obleku by potom na porady a rokovania mala sprevádzať takzvaná aktovka – tú opäť zoženiete v najrôznejšom prevedení. Nosí sa v ruke a jej najväčšou prednosťou je množstvo úložného priestoru, ktorý mužovi ponúkne. Ten si potom môže byť istý, že vo svojej aktovke nájde všetko, čo pre svoju prácu a nielen pre ňu potrebuje. V neposlednom rade sú tu pánske batohy – tie športové si však nechajte len na hory. My hovoríme o moderných batohoch, ktoré pre svoj vzhľad a trendy prevedenia dokážu doplniť takmer akýkoľvek outfit.

Aké značky pánskych tašiek sa bijú o mužskú priazeň?

Ponuka pánskych tašiek je naozaj rozsiahla a nebojíme sa tvrdiť, že pomaly, ale iste doháňa svet ženských kabeliek. Aké značky však skutočne stoja za pozornosť? To záleží hlavne na vašom štýle, finančných možnostiach a vašej náročnosti. Pokiaľ žiadate kvalitu a eleganciu, odporúčame siahnuť po niektorej pánskej aktovke značky Dragon, FRANCO BELLUCCI alebo Monarchy. Ak žiadate originalitu a hravosť, využite niektorú z ponúk retro tašiek a batohov, s ktorými sa nestratíte ani v dnešnom modernom svete.

Nezabúdajte na to, že aj na svoj batoh či tašku môžete mať svoje extra nároky, a preto sa neuspokojte len tak s niečím. Napríklad potrebujete elegantný a pritom vodeodolný batoh av tom prípade by sme vás odkázali na ten s názvom UCON HARVEY, ktorý zastupuje obľúbené roll-up batohy. Pánske tašky sú veľmi obľúbené, a pokiaľ vedľa seba stále ešte vídate muža bez nich, najskôr to znamená, že doteraz svoju vysnívanú pánsku tašku nenašli.