Červená slušia každému – ako ju nosiť?

V poslednej dobe v módnom svete prepukajú najrôznejšie špekulácie, ktoré sa týkajú toho, aká farba je vlastne v skutočnosti štýlová. Je to obľúbená zelená alebo je to bordová, ktorá sa aktuálne vyskytuje úplne všade? Alebo je to snáď úplne iný farba? Ťažko povedať, v obchodoch sa však najčastejšie dnes stretávame práve so spomínanou zelenou, ktorá je väčšinou vo vojenskom odtieni (teda khaki), ale tiež sa hojne stretávame s bordovou farbou, ktorá je hlavne na doplnkoch alebo na šatách. Avšak je nutné spomenúť, že sa začíname veľmi často stretávať aj s červenou farbičkou.

Červená je farba, ktorá doslova nikdy nestarne. Je to obyčajná farba mnohých z nás – pristane totiž každému. Blondínky s ňou bodujú hlavne vtedy, keď si oblečú iba ľahký top tejto výraznej farby. K tomu dajú rúž v rovnakom odtieni a vďaka tomu očarí úplne každého, na koho si ukážu.

Čo sa týka brunetiek, tým pristane trochu tmavší odtieň červenej – nie iba výrazný červená. Možno zabodujú práve s bordovou alebo napríklad s červenočervenou, ktorú doplnia taktiež o rovnako farebný rúž. Avšak je nutné dodať, že červená ako taká je elegantná hlavne na lodičkách – a práve s nimi rozhodne zabodujú tie, ktoré majú farbu vlasu čiernu.

Červená je farba, ktorá nikdy nezostarne

Pokiaľ si zakúpite nejaký červený kúsok, potom si môžete byť istí, že vám tento kúsok snáď nikdy nezostarne. Jedná sa o úplne unikátnu farbu, ktorá bude štýlový snáď na veky. Navyše sa jedná o farbičku, ktorá bola štýlová už pred niekoľkými rokmi. Veď sa pozrite do minulosti – uvidíte tam iba také kúsky, ktoré nesú červenú farbičku. Rúž boli stále červené – nosili sa úplne výrazne na každých perách ženy. Lodičky boli populárne aj výrazné, hlavne spomínané červené. Čo sa týka čeleniek a mašlí do vlasov – aj tie boli neustále v kurze vo farbe červenej. O tejto farbičke sa tak nesmie viesť žiadna diskusia – je a bude to stále módna farba, ktorú nikdy nikto neurobí krok vedľa.