Ako vyberať pánske spodné prádlo alebo pristane to chlapom musí aj v posteli

Máloktorý muž si k telu pripustí fakt, že je po módnej stránke hodnotený aj v spálni počas vášnivých chvíľok, respektíve ešte pred tým než k nejakému aktu vôbec dôjde. Jeho spodná bielizeň o nej napovie mnohé… a čo si budeme rozprávať – zlý výber spodnej bielizne môže uhasiť iskru vášne ešte skôr, než k niečomu vôbec dôjde.

Boxerky zvýraznia pekný zadok, na slipy radšej pozor!

Mužom, ku ktorým bola príroda štedrá a nadelila im super postavu odporúčame jednoznačne boxerky. Upnutý kus spodnej bielizne pekne zvýrazní vypracované stehná aj zadok. Boxerky sú veľmi moderné, a preto si môžu byť páni istí, že ich výberom partnerku nijako nerozhodia, ani nešokujú. K čomu by mohlo dôjsť v prípade, že si muž na seba vezme slipy. Áno, slipom už bohužiaľ odzvonilo a aj keď ich je na trhu ešte celý rad, moderným ženám už veľmi nehovoria. Podľa mnohých žien a slečien sú slipy tak trochu retro smiešnym kúskom oblečenia. Je jedno, že pôjdu nakoniec dole. Je jedno, že si v spálni urobíte prítmie … akonáhle je na vás žena zazrie, máte o bod menej páni. Jediným mužom, ktorému by hociktorá žena slipy preminula je božský pán Grey z filmového trháku Päťdesiat odtieňov šedej. Áno, opäť on! Tiež vás žena s týmto týpkom neustále porovnáva? Tak to nám prepáčte, že ho sem tiež vyťahujeme.

Experiment možno, ale na prvom rande?

Rovnako ako si ženy môžu vybrať z celého radu erotickej spodnej bielizne, na výber majú aj muži. A čudovali by ste sa, z akej škály si môžu vyberať. Za erotický kúsok oblečenia môžeme považovať pánske tangá, ktoré dokážu spestriť večer, prípadne aj erotické návleky a erotické overaly. Ale pozor páni, pokiaľ ste pre každý experiment, na prvom rande od neho radšej upustite. Veď by ste tým mohli svoju partnerku vydesiť. Ďalšou kapitolou je potom vtipná spodná bielizeň s roztomilými obrázkami. Ak ste slipy so sloním chobotom dostali od priateľov, rozhodne ich nechajte doma a počkajte si, až vám ich v priebehu vzťahu nadelí sama partnerka. Až potom je dovolené ich nosiť.

Nič však nepokazíte, keď si svoju spodnú bielizeň – či už boxerky, trenírky (prípadne aj slipy) vyberiete z pohodlného a najlepšie prírodného materiálu, ktorý bude k vašej pokožke maximálne príjemný, teda sa v takej spodnej bielizni budete cítiť skvele a uvoľnene. Na záver je celkom jedno, akú spodnú bielizeň na sebe budete mať, pretože zo všetkého najdôležitejšia je jeho čistota.